REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix właśnie wrzucił mocny hiszpański serial. Oto wszystkie nowości

Netflix dokłada drwa do pieca, a pisząc to mam na myśli, że wrzuca kolejne mocne filmy i seriale. Zebraliśmy wszystkie dzisiejsze nowości serwisu. Wśród nich znajdziecie dwie produkcje o nastolatkach i jedną komedię romantyczną. Sprawdźcie, co obejrzeć.

31.05.2024
9:31
netflix nowosci
REKLAMA

Netflix ostatnio ma dobrą passę. Nie ma tygodnia, aby do serwisu nie trafił serial lub film, którym przynajmniej warto się zainteresować. Od kilku tygodni piszemy sporo o świetnym „Reniferku”, zaledwie przed wczoraj zadebiutował polski film na podstawie głośnej powieści, czyli „Kolory zła: czerwień”.  Z kolei wczoraj wylądowała produkcja z Benedictem Cumberbatchem – „Eric”. Serwis nie zwalnia tempa i zdecydowanie podnosi jakość. Dzisiaj platforma również wrzuca kilka interesujących nowości.

REKLAMA

Netflix i jego nowości: Dość Milczenia

To opowieść, która doskonale wpisuje się w jeden z najważniejszych tematów tej dekady. Opowiada on o siedemnastolatce, która staje się ofiarą napaści seksualnej w swojej szkole. Kiedy sprawa wychodzi na jaw – zmienia się wszystko, jej relacje z rodziną i przyjaciółmi ulegają przeobrażeniu, a ona sama musi poradzić sobie z trudnym śledztwem. Serial stworzyli Miguel Sáez Carral i José Manuel Lorenzo, a w obsadzie znaleźli się m.in. Nicole Wallace, Clara Galle.

Dość milczenia - nowość Netflix

Jak zepsuć miłość

No dobra, czas na komedię romantyczną w stylu Netfliksa. Poznajcie Zolekę. Zoleka podejrzewa swojego chłopaka o to, że jest niewierny. Planuje więc zasadzkę, czyli złapanie go na gorącym uczynku. Szybko jednak okazuje się, że kobieta przesadziła, bo śledząc swojego faceta odkryła, że ten był tajemniczy, bo przygotowywał dla niej niespodziankę… zaręczynową. Wiecie już do czego to prowadzi, prawda?

Część ciebie

REKLAMA

Tym razem przenosimy się na północ, bo do Szwecji. Reżyser Sigge Eklund opowiada historię Julii, nastolatki, której starsza siostra ma wszystko, o czym może marzyć młoda osoba, jest popularna, na horyzoncie rysuje się romantyczna relacja. Julia bardzo pragnie mieć to, co ona. Pewnego dnia jednak świat dziewczyny rozpada się na kawałki, a ona musi skonfrontować się ze swoimi marzeniami i zweryfikować, czy to, czego pragnęła naprawdę jest aż tak ważne.

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA