REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

No i to się nazywa promocja! Mega obniżka na gry z serii GTA

Gry z serii GTA to tego typu produkcje, pod które kupuje się nowe PeCety, o których rozmawia się tygodniami i po których Twój umysł nigdy nie jest już ten sam. Kiedy po seansie z grą wychodzisz poza swoją norę, jedyne co widzisz, to samochody do „pożyczenia”, alfonsów i prostytutki na ulicach oraz 997, czyli cyfry, które zawsze oznaczają kłopoty. Jeżeli masz braki we flagowych pozycjach Rockstara, nie będzie lepszej okazji do nadrobienia zaległości.

17.04.2013
19:00
No i to się nazywa promocja! Mega obniżka na gry z serii GTA
REKLAMA
REKLAMA

Zabawne, pomyśleć, że kiedyś mój znajomy modyfikował pliki tekstowe GTA III i podmieniał bitmapy na czarne tła, byle tylko odpalić tę grę na swoim PC. Dzisiaj dokładnie tę samą produkcję mam na komórce i PSP. Vice City? Podzielam zdanie większości, to zdecydowanie najlepsza odsłona, jeżeli kierować się klimatem, fabułą i muzyką, która dopisała tutaj nad wyraz. Do teraz mam w pamięci osiedle, na którym mieszkał Carl, bohater San Andreas. To jedna z tych lokacji, o których się po prostu nie zapomina. Bez problemu potrafię również przywołać z pamięci kawałek „Soviet Connections”, promujący GTA IV, powodując hype nie do opisania.

Teraz większość tych gier masz na jednej, piękne liście, do kupienia za pomocą kliknięcia myszką. Dlaczego pięknej? Ano sklep GamersGate postanowił obłożyć większość produkcji Rockstara 75-procentową obniżką.

gta2
REKLAMA

Mamy więc kultowe GTA III do zgarnięcia za marne 10 PLN. Niestety, wielkim nieobecnym okazało się kapitalne Vice City. Jest za to San Andreas, również w cenie 10 polskich zielonych. Najbardziej obfita jest jedna oferta związana z GTA IV. Podstawową wersję gry nabędziemy za około 20 złotych. Dwa rozszerzenia, Ballad of Gay Tony (mój osobisty faworyt) oraz Lost & Damned to koszt 10 PLN od sztuki. Razem, w pakiecie „Episodes from Liberty City” na dodatkach zaoszczędzimy jakieś 5 złotych. Dla fanów promocyjnych pakietów polecam z kolei GTA IV: Complete Edition, zawierające wszystkie rozszerzenia, w cenie 30 złociszy. Opłaca się? Ty jeszcze się pytasz?!

Jeżeli z jakiegoś dziwnego powodu nie graliście w żadne ze świetnych GTA, drobny przedsmak klimatu dzieł Rockstara możecie poczuć wsłuchując się w ścieżkę dźwiękową serii, zapodaną w postaci stacji radiowych. Po odpowiednim „wprowadzeniu” wejdźcie TUTAJ, żeby dokonać jednego z najbardziej opłacalnych zakupów w waszym życiu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA