REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe Platyny już w sprzedaży!

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że Platynowa Kolekcja została dziś rozszerzona o cztery nowe tytuły. Dzięki tej serii każdy miłośnik elektronicznej rozrywki może uzupełnić swoją kolekcję o najlepsze pozycje w atrakcyjnych cenach!

22.03.2007
16:34
Rozrywka Blog
REKLAMA

Od dziś na terenie całego kraju dostępne są następujące tytuły w Platynowej Kolekcji:

REKLAMA

*Fable: Zapomniane Opowieści

Przełomowy tytuł, wyznaczający nowe trendy w gatunku RPG. Wybierz ścieżkę, którą podążasz - praworządności lub zła i zobacz, jak wraz z konsekwencją tego wyboru zmienia się twoja postać!

*RollerCoaster Tycoon 3 Złota Edycja

Podstawowa wersja gry wraz z dwoma dodatkami, dzięki którym budowanie własnego parku rozrywki jest przyjemniejsze niż kiedykolwiek! Poza tworzeniem i zarządzaniem w grze można również podziwiać cały park z perspektywy pierwszej osoby oraz przeżyć ekscytującą przejażdżkę kolejką.

*Rise of Nations: Rise of Legends DVD oraz CD

Doskonały RTS, w którym technologia rodem ze szkiców Leonarda da Vinci przeplata się ze starożytną magią. Doskonała, w pełni trójwymiarowa grafika, przedstawiająca bitwy z najdrobniejszymi detalami oraz mnogość dostępnych jednostek i budynków zapewnią długie godziny doskonałej zabawy wszystkim fanom strategii!

*SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Druga część unikatowego połączenia gry RTS i RPG, zapewniającego wciągającą rozgrywkę w klimatach fantasy. Stawiaj budynki i prowadź do zwycięstwa wielkie armie oraz wypełniaj rozmaite zadania i rozwijaj postać swojego bohatera!

REKLAMA

Każda z powyższych gier dzięki wydaniu w Platynowej Kolekcji kosztuje jedyne 59,90 PLN, zaś zamawiając je w sklepie gram.pl i wykorzystując Wirtualne Pieniądze zapłacić można jeszcze mniej - bo już 46,90 PLN. Zapraszamy do składania zamówień i wizyt w dobrych sklepach z grami na terenie całego kraju!

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA