REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe zdjęcia z afrykańskiego Resident Evil!

Nie byłaby to może sensacja na taką skalę, gdyby nie fakt, co na tych zdjęciach jest właściwie pokazane. Bo powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie tytuł tej wiadomości, czy bylibyście w stanie odgadnąć, że to właśnie TA gra?

27.09.2008
10:29
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Kadry z długo oczekiwanego survival horroru są na tyle oryginalne, że nie mogłem oprzeć się możliwości skomentowania ich. Bo chociaż nowe screeny są tylko dwa, pokazały mi więcej o najnowszym projekcie Capcomu, niż wszystkie dotychczasowe trailery, wywiady i galerie razem wzięte.

REKLAMA

OBRAZ NUMER 1

Zdaje się, że nowe oblicze zombie będzie nieco bardziej… mobilne. Ach, gdzie im do tych staromodnych, ociężałych, gnijących, powolnych i jęczących umarlaków z pierwszych trzech części. To dopiero miało styl. A teraz? Zombie umieją otwierać drzwi, wchodzić przez okna, działać grupowo i zastawiać pułapki, a jak się ostatnio okazuje - nawet prowadzić samochody. Już wyobrażam sobie ten pojedynek na szosie. Oni rzucają w Ciebie przeróżnymi maczetami i siekierami, kiedy Ty, wzorem Leona z RE4 odbijasz te ostre narzędzia w locie, zmieniając ich trajektorię swoim gnatem. Twórcy najwyraźniej zarywali noce przy 187 Rde Or Die, inaczej już nie potrafię tego wyjaśnić.

REKLAMA

OBRAZ NUMER 2

Mój faworyt. Ile razy na niego patrzę, wciąż odbiera mi mowę. Mając przed oczyma stare, dobre i klasyczne Resident Evil, nie jestem w stanie obrać słowami tego, co tutaj widzę. Cóż, najwyraźniej czasy się zmieniają, a wraz z nimi oblicze survival horroru. Czemu jednak wszystko idzie w tym kierunku?
Podsumowując, nowe Resident Evil będzie czymś, czego naprawdę się nie spodziewaliśmy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA