REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Adaptacja popularnej powieści z Wattpada wpadła na Netfliksa. Sprawdzamy czwartkowe premiery

"Moje życie z Walterami" wypłynęło z Wattpada na szerokie wody. Powieść Ali Novak, którą można już zakupić w polskojęzycznej wersji, została zaadaptowana pod serial Netfliksa i wraz z innymi nowościami wpadła dzisiaj do serwisu.

07.12.2023
12:53
Adaptacja popularnej powieści z Wattpada wpadła na Netflix. Sprawdzamy czwartkowe premiery
REKLAMA

Na Netfliksa wpadło dziś sporo ciekawych nowości, choć dzisiejszym faworytem z pewnością jest adaptacja hitowej powieści z Wattpada. Pojawił się poza tym świąteczny akcent - dostępny jest już 2. sezon serialu "Nienawidzę świąt", a jeśli mało wam klimatycznych produkcji bożonarodzeniowych, to warto zerknąć do netfliksowej kolekcji "Na święta". Jest tam m.in. hitowy film "Rodzinne zamiany", które z czystym sumieniem możemy wam polecić. Oprócz tego można rzucić okiem na premiery z zeszłego tygodniu - na platformie pojawiły się takie produkcje jak "1408" na podstawie powieści Stephena Kinga, 2. sezon serialu "Sweet Home" czy "Niedokończone życie" z Jennifer Lopez w roli głównej. Tymczasem sprawdzamy dzisiejsze propozycje do obejrzenia.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Moje życie z Walterami"

"Moje życie z Walterami" to adaptacja młodzieżowej książki Ali Novak o tym samym tytule. Fabuła produkcji skupia się na Jackie Howard, szesnastolatce, która straciła rodziców i starszą siostrę w tragicznym wypadku. Od tej pory jej opiekunami prawnymi stali się bliscy przyjaciele rodziny - hodowcy koni i rodzice dwanaściorga dzieci. Przymusowa wyprowadzka, choć położyła kres jej zaplanowanemu i doskonale zorganizowanemu życiu, sprawiła, że Jackie przełamała się, by wyjść z bezpiecznej kryjówki, odkrywając smak spontaniczności i szaleństwa. 

Netflix: zwiastun serialu "Moje życie z Walterami"

Nienawidzę świąt: sezon 2.

Na Netfliksie zadebiutował także 2. sezon włoskiego serialu "Nienawidzę świąt". Jego główną bohaterką jest pielęgniarka singielka. Po tym, gdy kobieta postanowiła okłamać rodzinę, że ma chłopaka, rozpoczyna desperackie poszukiwania partnera na święta Bożego Narodzenia. Zostały jej tylko 24 dni.

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "Nienawidzę świąt"

Rodzina na pokaz

"Rodzina na pokaz" to tajski serial dramatyczny, który skupia się na historii pewnego mężczyzny. Kiedy bohater dowiaduje się o chorobie dawno niewidzianego ojca, postanawia założyć fałszywą rodzinę, by spotkać się z nim po raz ostatni. 

Netflix: zwiastun filmu "Rodzina na pokaz"

Zagubiona

Nietypowy saudyjski film skupia się na młodej kobiecie, która po sekretnej imprezie samotnie przemierza pustynię. Bohaterka musi poradzić sobie nie tylko z mściwą wielbłądzicą, ale również z większymi przeciwnościami, by dotrzeć do domu na czas. 

Netflix: zwiastun filmu "Zagubiona"

Wysokie fale

Belgijski serial “Wysokie fale” to trzymająca w napięciu historia, która rozgrywa się latem na belgijskim wybrzeżu. Właśnie tam, w zapierających dech w piersiach okolicznościach, grupa bogatych znajomych będzie musiała zmierzyć się z wyzwaniami dorastania, oczekiwania społeczeństwa i zagadkami miłości.

Netflix: zwiastun serialu "Wysokie fale"

The Archies

Familijny film "The Archies" to pogodna produkcja, która rozgrywa się w Indiach, w latach 60. XX wieku. Jej głównym bohaterem jest Archie, który wraz z kolegami musi sobie radzić sobie z miłością, przyjaźnią i przyszłością Riverdale, gdy okazuje się, że deweloperzy chcą zniszczyć ukochany park przyjaciół.

Netflix: zwiastun filmu "The Archies"

II wojna światowa: Historie z frontu

Serial dokumentalny "II wojna światowa: Historie z frontu" przedstawia II wojnę światową w zupełnie nowej odsłonie, prezentując udoskonalone nagrania archiwalne oraz wywiady z przedstawicielami wszystkich stron konfliktu. 

Hilda: sezon 3.

REKLAMA

Ostatnią nowością na dziś jest nowy sezon serialu dla najmłodszych - "Hilda". Tytułowa bohaterka jest odważna i lubi stawiać na swoim, dlatego postanawia opuścić zaczarowany las i udać się do miasta, gdzie czekają na nią nowi przyjaciele, magiczne stwory i wiele innych przygód. 

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Hilda"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA