REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Morderstwo, romans i Czerwony Kapturek, jakiego nie znaliście. Sprawdzamy nowości w serwisie Netflix

W puli czwartkowych nowości Netfliksa pojawi się mroczny miniserial meksykański, zadziorny film romantyczny oraz szalona historia Czerwonego Kapturka, która nijak przypomina znaną nam klasyczną bajkę. Sprawdzamy, na co warto rzucić okiem.

14.09.2023
13:35
Morderstwo, romans i Czerwony Kapturek, jakiego nie znaliście. Sprawdzamy nowości w serwisie Netflix
REKLAMA

Wśród dzisiejszych nowości serwisu Netflix może nie każdy znajdzie coś dla siebie, co nie oznacza, że dotychczas nie pojawiło się coś wartego obejrzenia - wczoraj do serwisu wpadł bowiem "Freestyle", polski film o rapie z Maciejem Musiałowskim w roli głównej. A jak już o hip-hopowych klimatach mowa, to nie zaszkodzi także cofnąć się do początku września, kiedy zadebiutowała wyjątkowa produkcja o Romach - "Infamia". Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć polecanych przez nas tytułów, to z pewnością warto do nich wrócić, a tymczasem sprawdzamy jeszcze świeże nowości, które pojawiły się dzisiaj na Netfliksie.

REKLAMA

Czwartkowe nowości serwisu Netflix: "Czwartkowe wdowy"

"Czwartkowe wdowy" to mroczny meksykański miniserial, którego akcja rozgrywa się na luksusowym osiedlu Las Cascadas. Idylla jego mieszkańców zostaje jednak przerwana, kiedy Teresa znajduje ciała męża i jego dwóch przyjaciół. Wtedy na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety mściwych sąsiadów i niewiernych partnerów.

Netflix: zwiastun serialu "Czwartkowe wdowy"

Ehrengard: Sztuka uwodzenia

Duńska komedia romantyczna "Ehrengard: Sztuka uwodzenia" skupia się na poczynaniach eksperta w sprawach miłości. Kiedy bohater otrzymuje zadanie, by wprowadzić nieśmiałego syna Wielkiej Księżnej w tajniki sztuki uwodzenia, wdaje się romans ze skromną córką żołnierza i zakłada się z władczynią, wywołując przy tym gigantyczny skandal.

Neflix: zwiastun filmu "Ehrengard: Sztuka uwodzenia"

Czerwony Kapturek na tropie

Czerwony Kapturek rozwiązał już jedną zagadkę kryminalną, kiedy natknął się na wilka w przebraniu babci. Tym razem bohaterkę tej klasycznej bajki czeka kolejne śledztwo, tym razem na balu z udziałem Kopciuszka. Czy Czerwony Kapturek zdąży, zanim wybije północ?

Netflix: zwiastun filmu "Czerwony Kapturek na tropie"
REKLAMA

O nowościach w serwisie Netflix pisaliśmy także tutaj:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA