REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy sezon popularnego serialu fantasy już na Netfliksie. Mocne nowości w serwisie

Jak na ostatni weekend sierpnia przystało, w serwisie Netflix zadebiutują gorące nowości. Wśród nich dwie długo wyczekiwane kontynuacje oraz mocny miniserial kryminalny.

24.08.2023
9:28
Nowy sezon popularnego serialu fantasy już na Netfliksie. Mocne nowości w serwisie
REKLAMA

W zeszłym tygodniu na Netfliksa wpadło kilka świeżutkich premier. Pojawił się m.in. serial dokumentalny o procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard, mocna koreańska produkcja - "Dziewczyna w masce" - oraz nietypowy, turecki kryminał - "10 dni z życia złego człowieka". Nie zabrakło także czegoś dla najmłodszych, a to za sprawą filmu "Małpi król" oraz serialu "Mój tata jest łowcą kosmitów". Co pojawi się w serwisie Netflix w ten czwartek? Sprawdzamy.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Ragnarok": sezon 3.

Serial "Ragnarok" powraca wraz z 3. sezonem! Akcja norweskiej produkcji rozgrywa się w skandynawskim miasteczku, które wyniszczone jest przez zanieczyszczenia i topnienia lodowców. I kiedy czasy ostateczne zbliżają się nieubłaganie, okazuje się, że tylko postać z legend jest w stanie pokonać pradawne zło.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Ragnarok"

Baki Hanma: sezon 2., część 2.

Kontynuacja "Baki Hanma", japońskiego anime napakowanego akcją, zadebiutowała dziś w serwisie Netflix. Głównych bohaterem kreskówki jest Baki. Aby zdobyć umiejętności, które potrzebne mu są do pokonania swojego ojca, chłopak udaje się do więzienia stanowego w Arizonie, by tam stanąć do pojedynku z Wyzwolonym. 

Netflix: zwiastun 2. sezonu anime "Baki Hanma"

Kim jest Erin Carter?

REKLAMA

Nowy brytyjski miniserial kryminalny "Kim jest Erin Carter?" skupia się na pewnej Brytyjce. Kobieta, wiodąc spokojne życie w Barcelonie, orientuje się, że sytuacja wymknęła się spod kontroli, kiedy podczas napadu z bronią w ręku w supermarkecie zostaje ujawniony jej sekret i brutalna przeszłość. 

Netflix: zwiastun serialu "Kim jest Erin Carter?"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA