REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowy Prince nadciąga!

Pierwsza saga dobiegła końca. Czas na rozpoczęcie nowej, zupełnie innej historii...

22.09.2006
13:28
Rozrywka Blog
REKLAMA

Przygoda znanego nam z Piasków Czasu, Duszy Wojownika oraz Dwóm Tronom księcia dobiegły końca. Zakończył on swoją historię, ostatnie karty jego przygód zostały zapisane, a jego księga zamknięta. Co nie oznacza, że cały otaczający świat umarł wraz z jego przygodami. Wręcz przeciwnie.

Obecnie UbiSoft zawzięcie pracuje nad dwoma projektami spod znaku perskiego księcia. Rival Swords to remake Dwóch Tronów na przenośną konsolkę PSP, za to drugi projekt.. jest kolejną częścią sagi spod znaku Prince of Persia. Tym razem jednak nie pokierujemy znanym nam księciem, zostanie on odesłany w zapomnienie, bądź odegra tutaj rolę epizodyczną. Do życia zostali zrodzeni nowi bohaterowie. Co ich łączy z naszym perskim przystojniakiem? Odpowiedź jest prosta. Piaski czasu, którymi każdy chce władać i które najwyraźniej nie uległy kompletnemu zniszczeniu.

Wszystkie te informacje posiadamy dzięki przeciekowi UbiSoftu, o którym pisaliśmy niedawno. Póki co nie znamy imienia głównego bohatera nowej sagi, lecz przypuszczenia padają na tajemniczego mężczyznę w nomadzkim stroju. Z miejsca powstały już spekulacje, czy wiążą go jakieś więzi z perskim księciem (podobny wygląd), lecz na razie nic nie jest pewne. Zapewne, jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, nasz heros pozwoli sobie na skromne romansiki między jedną walką, a drugą.

Na razie nie znamy ów szlachetnej damy, dla której szybciej zabije serce naszego wojownika, lecz najprawdopodobniej znamy jej wygląd. Powstało wiele doniesień na jej temat, między innymi to, że tylko dzięki jej mocom będziemy w stanie podróżować w czasie. Cóż, czasy się zmieniają, najprawdopodobniej zmieni się również otoczenie. Oczywiście, jest jeszcze z wcześnie, żeby o czymkolwiek mówić. O osi fabularnej również nie wiemy wiele więcej niż to, że nie wiemy o niej nic. Cóż, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. Ja, jako fan POP`u [nie mylić z muzyką :P] nie mogę się już doczekać!

Zapraszamy do komentowania!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA