REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowy utwór muzyczny z Wiedźmina!

Zespół CD Projekt Red, pamiętając popularność, jaką cieszyły się zawsze utwory muzyczne z Wiedźmina, postanowił udostępnić graczom kolejną próbkę ścieżki dźwiękowej gry. Tym razem autorzy muzyki - Adam "Scorpik" Skorupa i Paweł Błaszczak - zgodzili się podzielić kompozycją pt. "Trailer's Score".

21.06.2007
15:39
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Kompozycję "Trailer's Score" fani Wiedźmina na pewno już kojarzą z oficjalnego trailera gry, przygotowanego przez Platige Image. Ten utwór tak bardzo spodobał się fanom, że twórcy gry postanowili w odpowiedzi na liczne prośby udostępnić jego pełną wersję.

Adam "Scorpik" Skorupa pracuje wraz z Pawłem Błaszczakiem nad muzyką do Wiedźmina. Pierwszy z nich to znana postać amigowej demo sceny i zdobywca nagrody dla najlepszego muzyka komputerowego w Europie (1995), mogący się również pochwalić doświadczeniem przy pracach nad ścieżką dźwiękową do ponad 30 gier. Drugi jest doświadczonym kompozytorem, który współpracował już z wieloma polskimi developerami. Obaj do dnia dzisiejszego skomponowali i przygotowali do użycia w grze Wiedźmin niemal 3 pełne godziny muzyki, która z całą pewnością znacznie zwiększy wrażenia płynące z rozgrywki.

REKLAMA

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA