REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gotowi na ogień? Dziewczyny wracają w 6. sezonie Orange Is the New Black

Jest piąteczek, jest i nowa premiera w Netfliksie. W serwisie pojawił się właśnie 6. sezon serialu Orange Is the New Black. Tym razem zamiast do Litchfield, przenosimy się do nowego więzienia dla kobiet o zaostrzonym rygorze. 

27.07.2018
9:05
Co obejrzeć Orange is the New Black
REKLAMA
REKLAMA

Orange Is the New Black jest już z nami od pięciu lat. Losy Piper Chapman, która z sezonu na sezon coraz rzadziej gra w produkcji pierwsze skrzypce, oparte są o autobiograficzną książkę Piper Kerman. Kobieta trafiła do więzienia za udział w przemycie narkotyków. W ten uwikłana była jej ówczesna partnerka, Catherine Cleary Wolters (w serialu Alex Vause).

W główną rolę wciela się Taylor Schilling, a partnerują jej takie gwiazdy jak Laura Prepon, Yael Stone czy Uzo Aduba, które podbiły serca widzów swoimi rolami. Wszystkie bohaterki Orange Is the New Black to charakterne kobiety, zapadające w pamięć. Niezmiennie potrafią bawić i wzruszać.

Poprzedni sezon nieco zmienił formułę w stosunku do tego, do czego przyzwyczaiły nas cztery pierwsze serie. Obserwowaliśmy bowiem zaledwie kilka dni z życia więźniarek z Litchfield, które postanowiły dokonać przewrotu za kratkami. To - niestety - nie zakończyło się dla nich najlepiej.

W nowym sezonie będziemy świadkami rozdzielenia bohaterek. Przyjaźnie i układy zostaną wystawione na próbę - dziewczyny trafiają do zakładu o zaostrzonym rygorze.

REKLAMA

Już dziś możemy przekonać się, jak odnajdą się w tej rzeczywistości. Do Netfliksa trafiło trzynaście nowych odcinków serialu. Ostatni, finałowy sezon, obejrzymy najprawdopodobniej za rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA