REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Orędzie noworoczne

01.01.2007
1:20
REKLAMA

Skończył się bardzo udany rok 2006 i jak najbardziej wypada go
podsumować. Zwłaszcza, że cały czas docierają do nas wyrazy
sympatii i zainteresowania losami Playback.pl od naszych
czytelników.

REKLAMA

Rok 2006 - jak dobrze wiecie - był tak naprawdę pierwszym poważniejszym etapem naszego istnienia. O ile okres do czerwca był generalnie mało owocny, tak po starcie portalu wszystko ruszyło jak... z bicza strzelił?

Przede wszystkim oglądalność. Ta jest najważniejsza, bo wpływa przede wszystkim na poziom naszej satysfakcji, ma także niebagatelny wpływ na finanse (niestety w obie strony, co z kolei zaowocowało zakupem nowego serwera). Poniżej przedstawiamy nasz grudniowy (znowu rekord! pokonaliśmy listopad o dodatkowe 12 000 unikalnych odwiedzin!) oraz całoroczny wynik oglądalności.

Wyniki oglądalności grudnia. Nieco ponad 42 000 czyli wynik, o którym niejedni debiutanci mogliby pomarzyć. Bardzo dobry wynik, jak na ten etap, ale liczymy, że za rok będzie minimum pięć razy większy ;-)

Rok 2006 - od zamontowania statystyk w sierpniu. Widzicie ten olbrzymi skok oglądalności w ostatnich miesiącach? :)

Taka ciekawostka - po jakich słowach kluczowych znajdowano nas w tym roku w wyszukiwarkach :). To jest zdecydowanie najmocniejsza dziesiątka słów kluczowych i stanowi ona... niecałe 20% wszystkich słów kluczowych!

Sami widzicie, że jest dobrze - ale głęboko wierzymy, że będzie jeszcze lepiej, lepiej i jeszcze raz lepiej. Statystyki mają tendencję do pięcia się w górę, a nasz pagerank - co też ważne - jest już bliski wartości "5".

Czego spodziewać się w roku 2007?

Przede wszystkim postaramy się wspierać przemysł rozrywki w tym kraju. W chwili obecnej już pewne jest, że obejmiemy patronat medialny nad kilkoma książkami i grami komputerowymi.

Ponadto będziecie mogli spotkać nas na rozmaitych targach i imprezach. Pierwsza okazja do porozmawiania z redaktorami Playback.pl już w lutym na Game Party 2007!

REKLAMA

Obiecujemy także rozbudowę działu humor, start gier online i mocne zmiany w samej idei Playbacku oraz (być może) lifting strony głównej portalu. Na dodatek cały czas pracujemy nad nowym projektem (nie będzie on związany z grami komputerowymi), którego realizacja pochłania wiele wolnego czasu, ale zapewniamy - warto czekać.

A teraz pozostaje mi tylko życzyć w imieniu całej redakcji wszystkiego najlepszego w nowym roku. Zostańcie z nami :)!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA