REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Te nominowane do Oscarów 2024 filmy znajdziesz w streamingu. Sprawdź, gdzie je obejrzeć

Oscary 2024 zbliżają się wielkimi krokami. 96. ceremonia rozdania najważniejszych filmowych nagród odbędzie się w nocy z 10 na 11 marca polskiego czasu w Dolby Theatre w Los Angeles. W tym roku nominowane do Oscara produkcje trzymają wysoki poziom. Obejrzysz je oczywiście w kinie, ale również w streamingu. Sprawdź, gdzie obejrzeć oscarowe filmy 2024.

25.02.2024
14:48
Oscarowe filmy 2024
REKLAMA

Nominowane w tym roku do Oscara filmy urzekają różnorodnością, ważnymi tematami, trzymającymi w napięciu intrygami. Bywają też niesamowicie poruszające, jak chociażby "Strefa interesów". Wiele z nich można obecnie oglądać w kinie, ale również i w serwisach streamingowych.

REKLAMA

Więcej o Oscarach czytaj w Spider's Web:

Oscary 2024: filmy. Gdzie obejrzeć online?

Barbie

"Barbie" w reżyserii Grety Gerwig z rolą główną Margot Robbie i Ryana Goslinga była hitem lata 2023. Produkcja, w której egzystencjalny kryzys dopada główną bohaterkę zgarnęła bardzo dobre (choć były i mniej pochlebne) recenzje krytyków oraz uznanie publiczności. W filmie nie brakuje oczywiście słodyczy i różu, ale też kryzysu nie tylko samej Barbie ale też problemów i frustracji obu płci. Nominowany do Oscara film dostępny jest obecnie w streamingu. Można go obejrzeć w takich serwisach jak: Canal+, HBO Max, iTunes Store, Player, Megogo, Rakuten, Play Now oraz TV Smart.

Barbie zwiastun

Maestro

Dostępny w streamingu jest również film "Maestro" w reżyserii Bradleya Coopera. Opowieść miłosna, stanowiąca kronikę dość skomplikowanej relacji legendy muzyki Leonarda Bernsteina i Felicii Montealegre Cohn Bernstein dostępna obecnie jest na platformie Netflix. W rolach głównych poza Bradleyem Cooperem wystąpili m.in. Carey Mulligan, Jeremy Strong oraz Michael Urie.

Maestro zwiastun

Oppenheimer

Dostępny w sieci jest również nominowany do Oscara "Oppenheimer" w reżyserii Christophera Nolana. Historię amerykańskiego naukowca J. Roberta Oppenheimera (Cillian Murphy) i jego roli w stworzeniu bomby atomowej, można aktualnie obejrzeć na Canal+, Prime Video, iTunes Store, Rakuten oraz TV Smart.

Oppenheimer

Poprzednie życie

"Poprzednie życie", czyli historia przyjaciół z dzieciństwa Nory (Greta Lee) oraz Hae Sung (Teo Yoo), którzy po latach odnajdują się dzięki mediom społecznościowym również dostępna jest online. "Poprzednie życie" w reżyserii Celine Song można obejrzeć w takich serwisach jak: Canal+, Player, Rakuten, Kino pod Baranami, Mojekino.pl, Nowe Horyzonty oraz TV Smart.

Poprzednie życie zwiastun

Czas krwawego księżyca

Kolejnym filmem dostępnym online jest "Czas krwawego księżyca" Martina Scorsese. To historia skupiającą się na tym, że gdy na terenie zamieszkiwanym przez Osagów odkryta zostaje ropa naftowa, członkowie plemienia zaczynają ginąć lub umierać z nieznanych przyczyn. Ta sprawa przykuwa uwagę FBI oraz J. Edgara Hovera. Film z udziałem Leonardo DiCaprio oraz Robeorta De Niro można obejrzeć w takich serwisach jak: Apple TV+, Amazon Prime Video, Megogo oraz Rakuten.

Czas krwawego księżyca

Biedne istoty

"Biedne istoty" w reżyserii Yorgosa Lanthimosa z Emmą Stone w roli głównej na razie nie są dostępne w wersji online, lecz lada moment będzie można je obejrzeć. Film skupiający się na ewolucji Belli Baxter, która po samobójczej próbie zostaje na nowo przywrócona do życia przez kontrowersyjnego naukowca Godwina Baxtera dostępny będzie w wersji online. Jak informowała wytwórnia Searchlight, obraz 27 lutego trafi do VOD: Prime Video, Apple TV oraz Vudu. Z kolei od 12 marca dostępny będzie w ramach zakupu na nośnikach Blu-Ray oraz DVD.

REKLAMA
Biedne istoty zwiastun

Warto dodać, że inne tytuły nominowane do Oscara, takie jak "Przesilenie zimowe", "Anatomia upadku", "Strefa interesów" oraz "American Fiction", na razie nie są dostępne w streamingu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA