REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Ostra jazda na Oahu juz na 2 dni przed premierą!

Z radością informujemy graczy, którzy zamówili w sklepie gram.pl Test Drive Unlimited, że wysyłka wszystkich egzemplarzy planowana jest na 3 kwietnia. Ci, którzy wybrali przesyłkę kurierską, mogą więc otrzymać grę nawet na 2 dni przed oficjalną premierą!

31.03.2007
15:41
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Przez cały bieżący weekend trwać będzie kompletacja gier i jeżeli tylko nie dojdzie do niespodziewanych opóźnień, to już w poniedziałek wszystkie egzemplarze Test Drive Unlimited będą pakowane i przygotowywane do wysyłki, a następnego dnia - 3 kwietnia - opuszczą nasze magazyny. Dzięki temu do wszystkich powinny dojść jeszcze przed świętami, a ci, którzy jako formę dostawy wybrali kuriera, mogą liczyć na otrzymanie gry nawet na 2 dni przed polską premierą! Rozpoczną więc oni rozgrywkę w tę rewelacyjną grę wyścigową wcześniej niż wszyscy inni. Przypominamy tylko, że aby liczyć na wcześniejszą dostawę trzeba koniecznie potwierdzić zamówienie przedpremierowe w dziale "Moje zamówienia".

REKLAMA

Cały czas można jeszcze składać zamówienia przedpremierowe na Test Drive Unlimited, stając przed szansą otrzymania gry przed innymi! Zamów już dziś!

REKLAMA

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA