REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Przyśpieszona premiera online „Pana T.”. Nagrodzony Orłami film zobaczycie na VOD już 27 marca

„Pan T.” miał pojawić się w dystrybucji internetowej w kwietniu 2020 roku. Zdobywca Orłów swoją premierę na platformie VOD będzie miał jednak miesiąc wcześniej.

25.03.2020
21:43
Pan T premiera online
REKLAMA
REKLAMA

W czasie pandemii koronawirusa dystrybutorzy uciekają się do chwytów, o jakich wcześniej zwolennicy oglądania filmów w domowym zaciszu mogli tylko pomarzyć. Produkcje swoje premiery mają na VOD, jak „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, które niedawno pojawiło się na platformie Netflix Polska, bądź pojawiają się w serwisach streamingowych znacznie wcześniej niż pierwotnie zakładano, jak „Sala samobójców. Hejter”. Do ich grona dołączy zaraz „Pan T.”.

„Pan T.” wyląduje na platformie VOD miesiąc wcześniej niż zakładano.

Film miał pojawić się w serwisie należącym do platformy Canal+ w kwietniu. Zdecydowano jednak o przyśpieszeniu internetowej premiery produkcji. Abonenci Canal+ będą mogli go obejrzeć już od najbliższego piątku w usłudze PREMIERY VOD+ za 25 zł.

W opisie dystrybutora czytamy:

„Pan T.” to nostalgiczna podróż do Warszawy 1953 r., w której inteligenci, znani pisarze i poeci artystycznej bohemy przesiadują w knajpach i kawiarniach, ukradkiem komentując absurdy i zło otaczającego ich świata. Wśród obrazów szarej, socrealistycznej Warszawy, znalazła się kontrowersyjna postać bezrobotnego literata, tytułowego Pana T (Paweł Wilczak).

„Pan T.” został nagrodzony dwoma Orłami – za najlepszą scenografię i najlepsze kostiumy. Podczas zeszłorocznego festiwalu w Gdyni, grający w nim Sebastian Stankiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą drugoplanową rolę męską.

REKLAMA

„Pan T.” w PREMIERY VOD+ już od 27 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA