REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Spin-off jednego z najpopularniejszych seriali Playera już w serwisie! Nadchodzi "Pati"

Lokowanie produktu: Player

Fani jednego z najpopularniejszych seriali Playera - "Skazanej" - mogą już zacierać ręce na premierę spin-offa, który skupi się na ulubionej bohaterce widzów tej produkcji. Wyczekiwana "Pati" debiutuje w serwisie już dziś - 28 kwietnia. O czym dokładnie opowie?

28.04.2023
7:04
Spin-off jednego z najpopularniejszych seriali Playera już w serwisie! Nadchodzi "Pati"

Pati” to spin-off najchętniej oglądanego serialu w Playerze w 2021 roku - „Skazanej”. Produkcja powtórzyła sukces na antenie TVN, zyskując największą oglądalność spośród wszystkich cotygodniowych seriali emitowanych przez stację. W listopadzie ubiegłego roku do serwisu trafił też wyczekiwany 2. sezon, a teraz, wiosną, będziemy mogli zapoznać się z innym tytułem osadzonym w tym uniwersum.

Pati” ma szansę na podobne wyniki - ten rozgrywający się przed opowieścią o oskarżonej o zabójstwo sędzi Alicji Mazur serial opowie bowiem o przeszłości jednej z ulubionych bohaterek fanów „Skazanej”. Wcielająca się w rolę jednej z osadzonych Aleksandra Adamska podbiła serca publiczności fenomenalną kreacją - przekonującą i niepokojącą. Charyzmatyczna i bezczelna Patrycja Cichy, która odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku, z czasem zaprzyjaźniła się ze wspomnianą Alicją - teraz przyszedł czas, by poznać wyboistą przeszłość więźniarki w jej własnym serialu.

Pati w Playerze! O czym opowie nowy serial?

Nowa produkcja jest pewnego rodzaju prequelem, z którego dowiemy się, w jaki sposób Patrycja trafiła do więzienia. Zanim jeszcze bohaterka została pozbawiona wolności, nie miała zbyt łatwej sytuacji życiowej - a to głównie za sprawą niepoukładanej, nieodpowiedzialnej matki. To właśnie na Pati spadł obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem oraz wspomnianą matką, która związała się ze światkiem przestępczym i narkotykowym. A jednak - mimo przeciwności losu - Pati nie rezygnuje z marzeń. 

W obsadzie - poza Aleksandrą Adamską - widzowie zobaczą również m.in. Konrada Eleryka, Ewę Gawryluk, Marka Richtera, Agnieszkę Przepiórską, Natalię Wolską, Magdalenę Walach, Fryderyka Surowca, Tomasza Drabka oraz Marka Rulewskiego.

Serial „Pati” jest rozwijany przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał - rzecz jasna - w ścisłej współpracy ze scenarzystkami „Skazanej”. Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk. Zdjęcia do serialu realizowane były od września 2022 roku, a ostatni klaps na planie padł 17 stycznia.

Premiera 6-odcinkowej produkcji 28 kwietnia ​tylko w Playerze.

Lokowanie produktu: Player
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA