REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pierwsze szczegóły polskiego wydania Mass Effect PC!

Kilka dni temu informowaliśmy na łamach portalu Playback.pl o tym, że Mass Effect na "blaszaki" w Polsce wyda CD Projekt, a dziś poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat samego wydania.

03.03.2008
12:49
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Gra - jak powiedział zastępca dyrektora Marketingu CD Projekt, Michał Gembicki, ma ukazać się w trzech wersjach językowych, dzięki czemu powinna zadowolić każdego - nawet najbardziej marudnego - gracza. Będziemy mogli zagrać w oryginalną wersję językową, kinową (czyli z polskmi napisami) oraz w pełni zlokalizowaną polską. Ponadto z jego ust padły następujące słowa: "Dla CD Projektu wydanie Mass Effect na PC jest jednym z najważniejszych projektów w tym roku, i dołożymy wszelkich starań, aby gra została wydana jak najlepiej, oraz aby data polskiej premiery była jak najbardziej zbliżona do daty premiery światowej".

REKLAMA

Możemy zatem spodziewać się naprawdę wyśmienitego wydania. Wart odnotowania jest fakt, że zatrudniono do pracy nad polskim dubbingiem prawie 70 aktorów! Lista - choć części - nie jest jeszcze znana. Pre-ordery Mass Effect PC już ruszyły. Zamówienie na podstawową edycję możecie złożyć w sklepie gram (cena - po użyciu wPLN - wynosi 99,90 zł). Oprócz zwykłego wydania, wydawca szykuje także - jak przystało na świetny tytuł - edycję kolekcjonerską. Jej cena ani co wejdzie w skład - nie są nam znane.

REKLAMA

O samej grze możecie poczytać na oficjalnej stronie internetowej. Jest na co czekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA