REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Planescape: Torment ponownie w sprzedaży!

09.05.2009
11:51
REKLAMA

Dzięki przeciekom z empikowej gazetki udało nam się dowiedzieć, iż
do sprzedaży powraca... Planescape: Torment. To znakomita
informacja dla wszystkich fanów RPG!

REKLAMA

Planescape: Torment to jedna z najsłynniejszych produkcji legendarnego już studia Black Isle. Jej polskim wydawcą był CDProjekt, gra ukazała się nawet w serii eXtraKlasyka, jednak na skutek licznych zawirowań wydawniczych na blisko 5 lat zniknęła ze sklepowych półek. Towar stał się bardzo niedostępnym rarytasem, a ceny na Allegro regularnie przebijały wartość narzuconą przez wydawcę (co - musicie przyznać - jest rzadkością).

Grę ponownie wyda CDProjekt, ukaże się ona w serii eXtra Klasyka Gold i będzie kosztować 29,99 zł. W legendarnym zestawie znajduje się już Saga Icewind Dale oraz Saga Baldur's Gate.

REKLAMA

Całość zdaje się potwierdzać znaleziony w sieci skan ulotki oraz zaktualizowana już strona CDProjekt. Według Empiku w Tormenta (znów?) pogramy już 15 maja.

Przeczytaj naszą recenzję z #21 Playbacku: "Nie ma drugiej takiej gry. Mogę ją pokazać każdemu, komu chociaż przez sekundę przejdzie przez myśl (fałszywe poniekąd) stwierdzenie, że gry komputerowe są płytkie jak chodnikowe kałuże po deszczu."

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA