REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Pocket: najwygodniejsze mobilne przeglądanie stron internetowych offline

Gdy w podróży lub poza zasięgiem internetu koniecznie chcemy dotrzeć do informacji znalezionej niegdyś w sieci, wciąż możemy to zrobić. O ile wcześniej zapisaliśmy daną witrynę, na przykład za pomocą intuicyjnego i funkcjonalnego Pocketa.

Sieć WiFi i Hot Spoty mają tą zaletę, że są i działają bezprzewodowo. Niestety, przy urządzeniach ze słabszym modułem łącznościowym, już przejście na inne piętro w domu potrafi znacząco osłabić zasięg. A co dopiero podróż pociągiem czy autobusem. Rozwiązaniem może być moduł 3G lub właśnie zapamiętywanie w urządzeniu odwiedzanych stron.

08.03.2013
13:37
Pocket: mobilne przeglądanie internetu offline - www.splay.pl
REKLAMA
REKLAMA

Pocket działa niezwykle intuicyjnie. Wystarczy w dowolnej przeglądarce, np. Chrome, użyć opcji "Udostępnij", a później wybrać ikonę programu. Zapisane strony pojawiają się w menu aplikacji w formie przejrzystych kafelków. Łatwo, prosto i przyjemnie.

Screenshot_2013-03-07-18-10-20
REKLAMA

Choć jest to najczytelniejsze tego typu narzędzie na rynku, nie brak mu i wad. Na pewno szkoda, że nie ma ono opcji zapisywania pełnych witryn, przez co każda podstrona musi być osobno dodana. Może jednak w przyszłości programiści dopracują swoje dzieło.

Pocket zdecydowanie przydaje się, kiedy natrafimy na ciekawy artykuł, poradnik, czy przepis kulinarny, z którego będziemy chcieli skorzystać w późniejszym czasie, niekoniecznie z opcją dostępu do internetu. To jedna z obowiązkowych aplikacji na urządzenia mobilne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA