REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Red Orchestra II za darmo na Steam

Może Red Orchestra nie należy do najlepszych produkcji w historii gier komputerowych. Może nie posiada powalającej grafiki, jak Far Cry, ani masy ślepo zakochanych fanów, jak Call of Duty. Jest jednak za darmo, a dobrze wiecie, czego darowanym koniom się nie robi.

06.04.2013
14:59
Red Orchestra II za darmo na Steam
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza, najważniejsza rzecz – Red Orchestra II: Heroes of Stalingrad – Game of The Year Edition (kto wymyśla te tytuły?!) jest do pobrania za darmo, na platformie dystrybucji cyfrowej od Valve. Rzecz druga – oferta jest ograniczona czasowo. Darmowe granie można uskuteczniać do niedzieli. Jeżeli przez ten czas poczujecie się jak prawdziwy „wyzwoliciel” wielkiej Armii Czerwonej i zakochacie się w produkcji Tripwire Interactive, za dalsze szerzenie komunistycznych ideałów będziecie musieli zapłacić.

REKLAMA

Na szczęście nie dużo, bo właśnie trwa promocja na ten tytuł. Red Orchestra II w edycji Game of the Year do końca tego tygodnia tanieje o 85%. Zamiast 18 euro zapłacicie niecałe 3, także oferta wydaje się być godna każdego bohatera Stalingradu. Razem z promocją na Steam do zawartości gry dodano cztery nowe mapy do zabawy w trybie wieloosobowym. Każda z nich jest zwyciężczynią w konkursie dla amatorskich twórców, w którym było do zgarnięcia 35 tysięcy dolców.

Z naszej perspektywy najciekawszą z nowych lokacji są „Rakowice”. Przyjdzie nam tam odbijać zajęte przez nazistów lotnisko, oczywiście oddając je później w ręce wyzwolonego, kochającego socjalizm ludu znad Wisły.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA