REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Polsat nie chciał tego kabaretu, więc wrzucili go do sieci 

Kabaret na żywo póki co nie zagości w Polsacie. Stacja przez kolejne niedziele emitować będzie "Facetów w czerni" z udziałem m.in. Willa Smitha. Kabaretowi twórcy nie załamują jednak rąk i działają w miarę swoich możliwości. Fragmenty nowego skeczu wrzucili do sieci.

02.11.2023
16:32
Kabaret Polsat Kabaret na żywo
REKLAMA

"Kabaret na żywo. Młodzi i moralni" bardzo dobrze radził sobie na antenie Polsatu. Kabaretowe skecze ściągnięte zostały tuż przed wyborami, po to, by nie epatować polityką w tamtym czasie, tym bardziej, że kabaret nie stronił od żartów z partii rządzącej.

REKLAMA

Nie chcieli kabaretu w Polsacie. Twórcy wrzucili fragmenty do sieci

Później, gdy po wyborach kabaret miał ponownie zagościć w Polsacie, ostatecznie wcale się tak nie stało. Zamiast żartów, władze stacji postawili na serię lubianych filmów "Faceci w czerni". Z decyzją stacji nie zgadzali się kabareciarze, w tym Robert Górski, który pisał, że Telewizję Polską można zlikwidować, lecz nie jej ducha.

Więcej o stacji Polsat przeczytasz w Spider's Web:

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Twórcy kabaretu na żywo, dokładnie Kabaret Młodych Panów, postanowili opublikować w sieci pierwszą część nowego skeczu. Każde dziecko kiedyś coś zmalowało, a rodzice musieli to załatwić. Urywek najnowszego skeczu z programu Młodzi i Moralni, na kolejne, ostatnie już nagrania zapraszamy 7 i 9 listopada - napisali kabareciarze.

We fragmencie słyszymy rozmowę czworga rodziców, a na scenie ukazane zostały rozmaite przywary Polaków. Na razie na pytanie, gdzie można będzie obejrzeć całość, internauci i fani nie doczekali się odpowiedzi.

Kabaretowi twórcy mocno rozzłoszczeni decyzją Polsatu

REKLAMA

Widać, że kabaretowych twórców mocno rozzłościła decyzja władz Polsatu, w tym oczywiście Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji. Satyryk, Robert Górski, tak kilka dni temu po raz kolejny wbijał szpilę Polsatowi.

Dziś o godzinie 20 dzięki uprzejmości stacji @polsatofficial NIE zobaczycie między innymi: obrazu, z którego schodzi król Poniatowski, skeczu o trudnej sytuacji pacjenta po operacji, skeczu o MMA, skeczu o pizzamanie. Nie zobaczycie też dawno niewidzianego w telewizji Tadeusza Drozdy oraz fantastycznego kołobrzeskiego przeboju. Z naszego programu zobaczycie jedynie reklamy, które poszatkują film »Faceci w czerni«. Inaczej niż u nas, nie będzie to premiera

- pisał w mediach społecznościowych.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA