REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Polsat reaktywuje kultowy serial. To on pokazał światu potwora w bidecie i mięsnego jeża

Kultowy serial paradokumentalny powraca po dłuższej przerwie. Ostatni odcinek "Pamiętników z wakacji" został wyemitowany na antenie telewizji Polsat w 2016 roku. Teraz spółka Polot Media wyprodukuje nowy sezon, a zdjęcia do niego ruszą już niedługo.

06.07.2023
9:04
pamiętniki z wakacji polsat nowe odcinki
REKLAMA

Po siedmiu latach przerwy Polsat postanowił reaktywować "Pamiętniki z wakacji", które zadebiutowały na antenie stacji w 2011 roku i szybko podbiły serca widzów. Oparty na niemieckim formacie serial paradokumentalny opowiada o perypetiach Polaków za granicą. Obserwujemy w nim rozterki młodych ludzi poszukujących miłości, czy rozterki osób starszych. Przed kamerą występują naturszczycy, dostający pełną dowolność w interpretowaniu scenariusza.

Sklecane na szybko "Pamiętniki z wakacji" okryły się (nie)sławą z powodu prezentowanych w nich absurdów. To właśnie w tym serialu mogliśmy usłyszeć piosenkę Mięsny jeż, czy też zobaczyć "potwora z bidetu", po tym, jak jeden z bohaterów pomylił bidet z muszlą klozetową. Czy w nowej odsłonie produkcji nie zabraknie równie zapadających w pamięć momentów?

Czytaj także:

REKLAMA

Polsat reaktywuje Pamiętniki z wakacji

Produkcją nadchodzącej odsłony "Pamiętników z wakacji" zajmie się spółka Polot Media z Grupy Polsat Plus, która chwilę temu ogłosiła casting do serialu. "Już dzisiaj rozpoczynamy poszukiwania Naszych wakacyjnych bohaterów do nowych i jeszcze bardziej szalonych historii!" - czytamy w poście na Facebooku. Zdjęcia odbędą się na przestrzeni trzech tygodni we wrześniu i październiku na Wyspach Kanaryjskich.

Pamiętniki z wakacji - Polsat

Jak wynika z ogłoszenia castingu, wyłonione w jego trakcie osoby nie muszą martwić się żadnymi kosztami. Twórcy "Pamiętników z wakacji" zapewniają przeloty, noclegi i wyżywienie - all inclusive. Gwarantują też dobrą zabawę na planie. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy spółki Polot Media. Więcej szczegółów znajdziecie w załączonym poście:

REKLAMA
Pamiętniki z wakacji - Polsat - casting

Chociaż zdjęcia do nowych "Pamiętników z wakacji" rozpoczną się już niedługo, na ten moment nieznana jest jeszcze data premiery. Nie wiadomo nawet, na której z anten pojawią się nadchodzące odcinki.

*Zdj. główne: Polsat

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA