REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pomyśl o ukochanej. The Sims 3 - tylko do jutra promocja w Origin!

Tylko do jutra trwa promocja w Origin na potężny pakiet gier z rodziny The Sims 3. Dla wszystkich, którzy w poszukiwaniu walentynkowego prezentu zabrnęli w ślepą uliczkę, mamy rozwiązanie problemu. Wystarczy kupić grę, postawić dziewczynie wirtualny dom i pozwolić w nim rządzić.

13.02.2013
17:14
REKLAMA
REKLAMA

Obniżka ceny, która wynosi równe pięćdziesiąt procent, obejmuje aż osiemnaście „Simsów” z trójką w tytule. To dużo bo np. „The Sims 3 Plus Cztery Pory Roku” można zakupić za 89,50 zł, zamiast dotychczasowych 179 złotych. Oczywiście są również tańsze pakiety, wśród których prym wiodą liczne zestawy akcesoryjne. W nawiązaniu do prezentu walentynkowego, warto skupić się np. na „The Sims 3 Miejskie Życie Akcesoria”.

the sims2

Ten niedrogi pakiet (19,50 zł) zawiera takie urocze wyposażenie jak np. wesoły plac zabaw dla waszych dzieci, czy domową pralnię dla ukochanej. Jeśli ktoś chciałby zabrać partnerkę w jakieś przyjemne miejsce, nie ma sprawy.

W powyższym zestawie (poza pralnią) znalazły się takie miejsca jak kawiarnia „Smakowite Kąski”. Elegancka i na poziomie, a co najważniejsze, wystarczy niecałe 20 złotych, żeby zauroczyć partnerkę i spędzić wspólnie miły wieczór.

the sims4

Co jeszcze? Jest tego naprawdę o wiele więcej. Może ukochana od miesięcy dopomina się o małego, słodkiego kotka albo rozbrykanego psa? Nie ma sprawy! W „The Sims Zwierzaki” można wygenerować dowolnego, domowego pupila, od Chihuahua po Kangala – tureckiego psa obronnego wielkości kucyka. A jeśli na początek to za dużo, w wirtualnych, zoologicznych sklepach "The Sims" czekają na właścicielki żółwie, rybki a nawet iguana - jaszczurka z rodziny legwanów. Nie ma tylko białych króliczków. Szkoda.

Nazwy kolejnych zestawów mówią same za siebie. Dzięki „The Sims 3 Wymarzone Podróże” można zabrać wybrankę serca w romantyczną podróż do egzotycznych krajów, natomiast w „The Sims 3 Po zmroku” da się razem… Nie, to nie ten pakiet. „Po Zmroku” zawiera karnet wstępu do wszystkich knajp i klubów w mieście! Wymarzony prezent dla par, które lubią zabawy do białego rana przeplatane kolorowymi drinkami z niemałą ilością procentów. Po prostu życie pełną piersią.

REKLAMA
the sims5

Na koniec, a może początek, dorzućmy jeszcze, „The Sims 3 Luksusowy wypoczynek Akcesoria” - prawdziwy relaks i powiew luksusu, który zapewni nowa, wspaniała sypialnia dla dwojga, salony spa z wszelakimi atrakcjami, a nawet romantyczna bielizna dla ukochanej oraz sesja "dla niej" u renomowanego fryzjera. Czego chcieć więcej?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA