REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Portal za friko!

09.01.2008
23:24
REKLAMA

To nie żarty. Valve - studio znane z serii gier spod znaku
Half-Life oraz nader podatnego na modyfikacje silnika Source
udostępnił jeden ze swoich najnowszych produktów… zupełnie za
darmo!

REKLAMA

Oczywiście nic nie jest tak kolorowe, jak byśmy tego chcieli. Chociaż Portal naprawdę stał się grą zupełnie darmową, trzeba spełnić dwa wymogi oby cieszyć się tą jakże oryginalną produkcją. Po pierwsze: (i raczej nie do obejścia) musimy mieć kartę graficzną ze stajni zielonej Nvidii. Po drugie: zmuszeni jesteśmy do instalacji softu producenta, który tą kartę wykryje. Po przeskanowaniu naszego sprzętu informacje trafiają do Valve, my natomiast możemy zassać Portala z ich strony. Czemu Valve zdecydowało się na tak radykalny krok?

REKLAMA

"That's a testament to the company's long history of innovation and quality. By working together with NVIDIA to expand our development, distribution, and marketing efforts, we're increasing our ability to serve the millions of NVIDIA customers logging onto Steam and help us prepare for our next generation of content." - mówi zastępca prezesa do spraw marketingu Doug Lombardi. Fakt jest o tyle ciekawy, że jeszcze nie do tak dawna Valve sympatyzowało z ATI. Ta firma chyba rzeczywiście ma poważne kłopoty… Niemniej dla graczy news powinien być jak najbardziej pozytywnym zaskoczeniem.
Od siebie dodam, że gra jest naprawdę świetna i szczerze ją polecam każdemu, kto od czasu od czasu lubi pomyśleć przed monitorem. Niech was tylko nie wystraszy waga tego "prezentu" :).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA