REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Posiedzenie Sejmu w środku dnia ogląda pół Youtube'a

Od inauguracji Sejmu X kadencji i objęcia przez Szymona Hołownię funkcji marszałka, internauci z niecierpliwością czekają na kolejne dni pierwszego posiedzenia Sejmu jak na premierowe odcinki ulubionego serialu. Dziś trwa piąty dzień obrad, a wystąpienia polityków i polityczek śledzi niemal 100 tys. widzów.

28.11.2023
14:10
Posiedzenie Sejmu to hit na YouTubie. Stream z 28 listopada ogląda prawie 100 tys. osób
REKLAMA

Dotarliśmy do naprawdę dziwnego momentu w polskiej polityce, która szturmem podbija zestawienie najchętniej oglądanych produkcji w serwisie YouTube. Pierwsze posiedzenie nowego Sejmu, które odbyło się w środę 15 listopada, zajęło 3. miejsce na karcie "Na czasie" i, podobnie jak podczas tegorocznych wyborów parlamentarnych, frekwencja przed ekranami była gigantyczna - transmisję obejrzało niemal 850 tys. widzów. Z kolei trzeci dzień pierwszego posiedzenia po godzinie od jego rozpoczęcia śledziło już 70 tys. osób, a zapis transmisji trafił na 1. miejsce w zakładce "Na czasie" i jest w tym z pewnością niemała zasługa Szymona Hołowni. Obecny marszałek Sejmu przyczynił się również do wzrostu liczby subskrybentów na kanale Sejm RP, który przekroczył już próg 100 tys. subskrypcji. Oznacza to, że niebawem otrzyma srebrny przycisk od serwisu YouTube, a Hołownia zapowiedział już, że prawdopodobnie trafi on w przyszłym roku na aukcję WOŚP.

REKLAMA

Więcej o polityce przeczytasz na łamach Spider's Web:

Dziś, we wtorek 28 listopada, trwa kolejny dzień pierwszego posiedzenia Sejmu. Wygląda na to, że transmisja po raz kolejny ma szansę trafić na karcie "Na czasie", bo w tym momencie ogląda ją już niemal 100 tys. osób, które żywo komentują wystąpienia polityków i polityczek za pośrednictwem czatu na żywo.

Posiedzenie Sejmu bije rekordy popularności. Transmisję w serwisie YouTube ogląda niemal 100 tys. osób

Na piąty dzień pierwszego posiedzenia Sejmu, podobnie jak poprzednio, z niecierpliwością czekała spora liczba internautów. Podczas obrad posłowie i posłanki głosują m.in. nad powołaniem Rzecznika Praw Dziecka i refundacji in vitro. Transmisja z dnia 28 listopada rozpoczęła się o godzinie 12:00 i po raz kolejny przyciągnęła przed ekrany rekordową liczbę osób. Po niemal 2 godzinach od rozpoczęcia obrad, ogląda ją niemal 100 tys. osób, a kanał Sejm RP subskrybuje już ponad 250 tys. internautów, którzy entuzjastycznie komentują kolejne wystąpienia polityków i polityczek za pośrednictwem czatu na żywo.

Posiedzenie Sejmu z 28 listopada ogląda niemal 100 tys. osób
REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z transmisji na żywo "1. Posiedzenie Sejmu - dzień piąty, 28 listopada 2023 r." na kanale Sejm RP.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA