REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Co powiecie na darmowe Guild Wars? W CDP świętują

Co prawda jesteśmy już wiele miesięcy po premierze Guild Wars 2, ale dobremu, darmowemu MMORPG nigdy nie powinno bezczelnie liczyć się lat. Z okazji 1000 gier w swoim katalogu, wydawca CDP postanowili rozdać za darmo pierwsze Guild Wars. Nie tylko podstawową wersję gry, ale również wszystkie dodatki!

17.07.2014
15:22
Co powiecie na darmowe Guild Wars? W CDP świętują
REKLAMA
REKLAMA

Warto? Warto! Guild Wars nie jest typowym MMORPG nastawionym na tak zwany grind i monotonne walczenie z odradzającymi się przeciwnikami, smutnie wałęsającymi się bez większego celu po mapie. Dzieło NCSoftu nie stawiało na masowość, ale na stosunkowo zręcznościowe, niezwykle intensywne walki w drużynach złożonych z prawdziwych graczy. Wszyscy posiadacze gry widzieli się jedynie w ośrodkach miejskich, bezpiecznych wsiach oraz posterunkach. Wychodząc w otwarty, niebezpieczny świat, gracz mógł liczyć jedynie na skompletowaną drużynę. Dzięki temu tak bardzo potrzebny innym grom MMO tłum przestał być niezbędny, co dało Guild Wars niezwykle długi okres życia.

REKLAMA
guild wars 6

Ten był systematycznie wydłużany naprawdę udanymi dodatkami. Producenci wprowadzali w nich kapitalne lokacje, które po prostu zapierały dech w piersiach. Jeżeli miałbym wskazać na tytuł, w którym gra łączy się ze sztuką, bez wątpienia byłby to właśnie Guild Wars. Kto pamięta tak magiczne miejsca jak Jadeitowy Pałac ten doskonale wie, o czym mówię. Dzisiaj sami możecie przetestować Guild Wars ze wszystkimi dodatkami, korzystając z promocji przygotowanej przez CDP.PL. Polski wydawca rozdaje tysiąc kodów na omawiany produkt. Jeden z nich może być Wasz, o ile wejdziecie NA TĘ STRONĘ i będziecie podstępować zgodnie z instrukcjami. Pamiętajcie, że to nie koniec promocji z okazji święta w CDP. Po więcej rewelacyjnych ofert organizatorzy akcji zapraszają również w następne dni. Pozostaje trzymać rękę na pulsie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA