REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix pokazał zwiastun filmu Soderbergha – „Pralnia”. Zagrają w nim Meryl Streep, Gary Oldman, Antonio Banderas i Sharon Stone

W jaki sposób milionerzy utrzymują, a nawet pomnażają swoje bogactwa? Odpowiedź na to pytanie próbuje znaleźć nowy film Stevena Soderbergha pt. „Pralnia”. W komedii kryminalnej zagrają m.in. Meryl Streep i Antonio Banderas. Netflix kontynuuje współpracę z amerykańskim reżyserem, co zapewne opłaci się obu stronom.

28.08.2019
17:17
pralnia zwiastun netflix
REKLAMA
REKLAMA

Steven Soderbergh to jeden z najbardziej docenianych reżyserów średniego pokolenia. Właśnie takich twórców Netflix szuka w ramach swojej nowej strategii zdobywania oryginalnych produkcji. Firma współpracowała już wcześniej z braćmi Coen i Alfonso Cuaronem, a ostatnio podpisała multimilionową umowę z showrunnerami „Gry o tron”. Dla platformy od jakiegoś czasu tworzy także Soderbergh. Jego poprzedni film, „Wysokie loty” trafił na Netfliksa w lutym bieżącego roku i otrzymał w większości pozytywne recenzje.

A następna produkcja Soderbergha szykuje się na jeszcze większy hit. W opartym na prawdziwych zdarzeniach filmie „Pralnia” reżyser pokaże najróżniejsze przekręty i oszustwa, które sprawiają, że bogaci z każdym rokiem stają się jeszcze bogatsi. Wszystko zaś dzięki współpracy z doskonałymi prawnikami. Dokładniej mówiąc, chodzi o sprawę znaną w przestrzeni publicznej jako afera Panama Papers.

„Pralnia” doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna, który pokazuje największe gwiazdy w akcji.

REKLAMA

Po przeciwnych stronach barykady staną Meryl Streep, która będzie chciała dojść do sedna sprawy finansowych machlojek, a także Gary Oldman i Antonio Banderas wcielający się w ekskluzywnych prawników na usługach najbogatszych ludzi świata. Oprócz tej trójki na ekranie zobaczymy także m.in. Davida Schwimmera, Sharon Stone, Jeffreya Wrighta, Chrisa Parnella, Jamesa Cromwella i Alexa Pettyfera. Dzieło może się więc pochwalić naprawdę imponującą obsadą. Zaprezentowany zwiastun pokazuje, że „Pralnia” będzie pełna zabawnych sytuacji, ale nie bez krzty brutalnej prawdy o skorumpowanym systemie, w którym wszyscy żyjemy.

Trailer wypuszczony przez Netfliksa nie podaje dokładnej daty premiery. Ale dzięki ostatnim doniesieniom medialnym wiemy, że najpewniej będzie to 18 października tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA