REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix nie zamyka kancelarii "Prawnika z Lincolna". Będzie 3. sezon serialu

Gotowi wrócić na tyły kultowego lincolna po więcej porad prawnych? Mamy dla was dobrą wiadomość. 2. sezon "Prawnika z Lincolna" okazał się wystarczającym hitem, aby Netflix zamówił nowe odcinki. Na fanów jednej z postaci czeka jednak przykra niespodzianka.

01.09.2023
16:17
prawnik z lincolna 3 sezon netflix premiera
REKLAMA

Netflix dość długo trzymał nas w niepewności. 2. część 2. sezonu "Prawnika z Lincolna" zadebiutowała na platformie na początku zeszłego miesiąca, pozostawiając widzów z poczuciem niedosytu. Za sprawą cliffhangera finał otwiera, co prawda furtkę do kontynuacji opowieści, ale do tej pory nie wiadomo było, czy ją dostaniemy. Liczba wyświetleń serialu przemówiła jednak do włodarzy serwisu.

2. sezon "Prawnika z Lincolna" bardzo długo utrzymywał się w topce najpopularniejszych seriali anglojęzycznych Netfliksa. To wystarczyło, aby platforma zdecydowała się dać zielone światło na realizację kolejnych odcinków.

Czytaj także:

REKLAMA

Netflix zamawia 3. sezon Prawnika z Lincolna

Nie tylko fani "Prawnika z Lincolna" są podekscytowani tą wiadomością. Cieszą się również showrunnerzy serialu Ted Humphrey i Dailyn Rodriguez:

Reakcja widzów na serial była satysfakcjonująca i wspaniała i jesteśmy podekscytowani, że mamy szansę ponownie zagłębić się w uniwersum Michaela Connelly'ego, ponownie przenosząc na ekran perypetie Mickeya Hallera i cały jego świat.

Prawnik z Lincolna: 3 sezon - Netflix - premiera

Podobnie jak twórcy serialu wiceprezes Netfliksa do spraw seriali fabularnych w USA i Kanadzie Peter Friedlander cieszy się, że będzie okazja, aby jeszcze bardziej zagłębić się w świat "Prawnika z Lincolna":

Jesteśmy podekscytowani, przywracając "Prawnika z Lincolna" na 3. sezon. Ted Humphrey i Dailyn Rodriguez zabrali nas głębiej w świat Mickeya Hallera, tworząc postacie i historie, które przemówiły do naszej globalnej publiczności. Nie możemy się doczekać, żeby sprawdzić, co jeszcze szykują dla ulubionego prawnika świata. Serial wciąż znajduje się na listach naszych najpopularniejszych tytułów.

Prawnik z Lincolna - kiedy premiera 3. sezonu?

REKLAMA

2. sezon "Prawnika z Lincolna" oparty był na czwartej części książkowej serii Michaela Connelly'ego zatytułowanej "Piąty świadek". W 3. odsłonie serialu twórcy będą czerpać inspiracje z jej kontynuacji, czyli "Bogów winy".

Jak już wiadomo, prócz Manuela Garcii-Rulfo w głównej roli, do grania swoich postaci powrócą Becki Newton, Jazz Raycole, Angus Sampson i Yaya DaCosta. Zauważyliście, że kogoś brakuje? Jak podaje The Hollywood Reporter w 3. sezonie "Prawnika z Lincolna" nie zobaczymy Neve Campbell. Związane jest to z kierunkiem, jaki obiera opowieść. W 2. sezonie serialu jej bohaterka zmieniła pracę (nie występuje też w 5. tomie książkowej serii). Możliwe jednak, że pojawi się w ewentualnych kolejnych sezonach produkcji.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy nowe odcinki "Prawnika z Lincolna". Trzeci sezon serialu nie ma jeszcze daty premiery na Netfliksie. Nie należy się też spodziewać, że twórcy szybko zabiorą się do pracy, bo przecież w Hollywood wciąż jeszcze trwają strajki scenarzystów i aktorów. Nic nie wskazuje na to, żeby miały się w najbliższym czasie zakończyć.

Dotychczasowe odcinki "Prawnika z Lincolna" możecie obejrzeć na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA