REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka filmowa czy elektronika inspirowana północą? Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

W tym tygodniu warto zwrócić szczególną uwagę na nowy album zdolnego polskiego producenta. Ale nie tylko.

23.05.2020
13:25
premiery muzyczne
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Szatt – Gonna Be Fine

Nowy solowy album Łukasza Palkiewicza, producenta, którego możecie znać z działalności w zespole Kroki. Inspiracji do powstawania nowego materiału Szatt szukał między innymi na dalekiej północy, z dala od codziennego zgiełku. Efektem są przepełnione spokojem kompozycje.

Carly Rae Jepsen – Dedicated Side B

Kanadyjska piosenkarka, po kilku tajemniczych zapowiedziach, zrobiła swoim fanom niespodziankę i wypuściła w świat nowy album. To następca i jednocześnie kontynuacja dobrze przyjętego krążka „Dedicated” z zeszłego roku. Jepsen zaprasza do tańca.

Owen Pallett – Island

Kolejna niespodzianka i znowu z Kanady. Owen Pallett zaprezentował w tym tygodniu pierwszy od 2014 roku solowy album długogrający. Skrzypek i kompozytor nowy materiał nagrał w legendarnym studiu Abbey Road razem z London Contemporary Orchestra.

Apparat – Soundtracks: Stay Still

REKLAMA

Niemiecki muzyk Sascha Ring, znany z solowej działalności oraz jako część zespołu Moderat, tym razem prezentuje muzykę, którą stworzył do włosko-niemieckiego niezależnego filmu. Dzieło w reżyserii Elisy Mishto podzieliło los wielu innych, których premiery kinowe musiały zostać zawieszone przez panującą pandemię. Na soundtracku znalazła się m.in. nowa wersja hitu zespołu Moderat, Bad Kingdom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA