REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

To już pewne. Będzie drugi sezon Punishera od Netfliksa

The Punisher zadebiutował na Netfliksie 17 listopada. Nie minął więc miesiąc, a serwis streamingowy potwierdził, że serial o Franku Castle otrzyma drugi sezon. To naprawdę świetna wiadomość.

13.12.2017
14:22
To już pewne. Będzie drugi sezon Punishera od Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Serial The Punisher opowiada o byłym żołnierzu amerykańskiej armii, który w bardzo brutalnych okolicznościach stracił swoją rodzinę i postanowił wypowiedzieć wojnę wszystkim tym, którzy mogli być zamieszani w zamordowanie jego żony i dzieci. Mściciel nie stosuje taryfy ulgowej w stosunku do zwykłych przestępców, członków grup kryminalnych, mafii, morderców i złodziei.

Punisher się nie patyczkuje.

Pierwszy sezon do tego stopnia epatował krwią, łamanymi kończynami i ranami postrzałowymi, że czasem aż przekraczał granicę dobrego smaku. Twórcy nie przejmowali się tym, jak wiele trupów zostawia za sobą Frank Castle. Ale stworzenie tego okrutnego i brutalnego protagonisty nie przeszkodziło, aby przedstawić naprawdę głęboką i poruszającą historię.

Punisher bardzo sprawnie rozliczył się z piekłem wojny.

Temat zespołu stresu pourazowego, którego doświadczają weterani, został tu pokazany w taki sposób, że aż trudno było nie współczuć serialowym chłopakom, którzy wrócili z wojny. Zwłaszcza, że wykorzystano świeże doświadczenia konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie. Punisher to również krytyka wszechwładnych amerykańskich służb specjalnych, które za nic mają los zwykłego trepa i zajmują się wewnętrznymi rozgrywkami i lewymi interesami, nad którymi nikt nie ma kontroli.

REKLAMA

Punisher to naprawdę świetna, głęboka - wbrew pozorom - opowieść i dlatego bardzo się cieszę, że doczekamy się drugiego sezonu. Oby tylko utrzymał poziom pierwszej serii.

13 odcinków pierwszego sezonu Punishera możecie zobaczyć w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA