REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Rekord oglądalności - absolutny!

Generalnie mieliśmy sobie darować przechwalanki, ale trudno się powstrzymać, jeśli nasza oglądalność powiększyła się czterokrotnie.

01.12.2006
21:20
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Od początku listopada pracowaliśmy nad tajemniczym "POP Projekt" - jedni pytali czy robimy czwartą część przygód Księcia Persji, inni wierzyli, że zaprzyjaźniliśmy się z Orange. POP to jednak skrót od Podnoszenie Oglądalności Playbacku. I jak widać nam się udało!

REKLAMA

Oglądalność listopada - widzicie ten skok?

Na pewno na wzrost naszej oglądalności niemały wpływ ma ciągle rosnąca ilość partnerów strategicznych, coraz szersza współpraca z wydawcami i dystrybutorami. Staramy się także być zaprzyjaźnieni z Google (PageRank=4 i sporo stron zindeksowanych w wyszukiwarce!), a ponadto ruszył wreszcie nowy dział humor.

A tak ma się listopad w skali całego roku!

REKLAMA

Niesamowite, bo wyniki oglądalności są dla nas - jak dla każdego młodego serwisu, bardzo ważne. To od nich zależy stan naszego portfela, satysfakcja czerpana z pracy
oraz jakość potencjalnych partnerów. Przy okazji zawiadamiamy, że POP Projekt się jeszcze nie zakończył i mamy zamiar podnosić naszą oglądalność nadal, tak by jeszcze w tym roku "stuknęło" nam 50 000 miesięcznie.

PS. Screeny pochodzą z systemu statystyk Google Analytics, który cały czas na bieżąco monitoruje naszą stronę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA