REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rihanna dołączy do Cary Delevingne i zagra u Luca Bessona

Tak, Luc Besson kręci kolejny film sci-fi, "Valerian", i zobaczymy w nim zarówno Carę Delevingne, modelkę i aktorkę w jednym, jak i Rihannę, wokalistkę, która za sobą ma również przygody na planie. Artystka kilka lat temu wystąpiła między innymi w filmie "Battleship: Bitwa o Ziemię".

29.10.2015
12:24
Rihanna dołączy do Cary Delevingne i zagra u Luca Bessona
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni film Bessona, należący również do gatunku science-fiction, "Lucy" ze Scarlett Johansson w roli głównej, wzbudził spore kontrowersje. Jedni uważali, że to jeden z ciekawszych filmów ubiegłego roku, inni byli zdania, że dawno nie widzieli większej szmiry. Ostatecznie produkcja skończyła z dość przeciętną oceną i nie można mówić tu o sukcesie takim, jak w przypadku "Piątego elementu".

"Valerian", nowy film Bessona, jest adaptacją francuskiej powieści "Valerian and the City of a Thousand Planets". Tytułową postać zagra Dane DeHaan. Cara Delevingne wcieli się w jego towarzyszkę, Laureline. Film, podobnie jak książka, będzie opowiadał o ich podróżach w czasie, dzięki którym chcą ochronić Ziemię przed niebezpiecznymi najeźdźcami, którzy mają zaatakować naszą planetę w XXVIII wieku. Poniżej możecie zobaczyć inspirację Luca Bessona w kreowaniu postaci Laureline.

I can't wait to see @caradelevingne in Laureline......

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @lucbesson 7 Sie, 2015 o 6:15 PDT

REKLAMA

Film "Valerian" najprawdopodobniej ukaże się w 2017 roku. Zdjęcia mają ruszyć do końca tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA