REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Robert De Niro pogrążony w żałobie. Aktor wydał pierwsze oświadczenie po śmierci wnuka

Nie żyje 19-letni wnuk Roberta De Niro, Leandro De Niro. Aktor wydał oświadczenie i podziękował wszystkim za słowa wsparcia oraz otuchy.

04.07.2023
11:06
Wnuk Roberta De Niro nie żyje
REKLAMA

Robert De Niro i jego rodzina przeżywają tragedię. Nie żyje 19-letni wnuk aktora, Leandro De Niro. 79-letni aktor wydał oświadczenie, w którym odniósł się do śmierci swojego wnuka Leandra De Niro Rodrigueza.

REKLAMA

Robert De Niro pogrążony w żałobie. Nie żyje jego 19-letni wnuk.

Jestem głęboko zasmucony odejściem mojego ukochanego wnuka Leo. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni za kondolencje. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności, abyśmy mogli opłakiwać stratę Leo - poinformował aktor.

Jak podaje portal TMZ, 19-letniego aktora znaleziono martwego w jego domu w Nowym Jorku. Leonardo De Niro Rodriguez miał zostać znaleziony w niedzielne popołudnie przez przyjaciela, który nie mógł się z nim skontaktować od kilku dni. Wiadomo, że przy nastolatku znalezione zostały narkotyki. Według serwisu TMZ śledczy sprawdzają, czy wnuk aktora zmarł w wyniku przedawkowania.

Poruszający wpis mamy 19-latka

REKLAMA

O tym, że nastolatek nie żyje, poinformowała 3 lipca na instagramowym profilu jego mama Drena De Niro, przybrana córka Roberta De Niro. Mój piękny, słodki aniele. Kochałam Cię miłością, której nie wyrażają słowa, od chwili, gdy poczułam cię w moim brzuchu. Byłeś moją radością, moim sercem, wszystkim, co w moim życiu było czyste i prawdziwe - napisała, dołączając do wpisu zdjęcie zmarłego syna i dodając, że bardzo by chciała być teraz przy nim.

Nie wiem, jak mam żyć bez ciebie, ale spróbuję iść dalej i szerzyć miłość, którą poczułam, gdy zostałam Twoją mamą. Kochałam Cię i doceniałam tak bardzo, chciałabym, żeby ta miłość sama w sobie mogła Cię uratować (…) Spoczywaj w pokoju i wiecznym raju, moje kochanie - czytamy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA