REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Ruszył MMOZin - Art of MMO

W sieci pojawił się nowy zin poświęcony tematyce gier - konkretnie gier z gatunku MMO - o nazwie MMOZin.

07.11.2008
16:59
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Witamy w pierwszym numerze nowego magazynu poświeconego niemal każdemu znanemu gatunkowi gier Massively Multiplayer Online(MMO).
Nazwa nadaną naszemu nowemu Zinowi to Art of MMO.
W tym numerze skupiliśmy się na szeroko pojętym gatunku MMO, zatem nie będzie jedynie o MMORPG 3D, lecz poświecimy tu skorą uwagę jakże niedocenianym grom przeglądarkowym.

REKLAMA

Niewątpliwie jak na pierwszy numer nasz magazyn nie jest niesamowicie bogaty w wszelakie treści, no lecz jak to się mówi nie liczy się ilość lecz jakość, a ta bez wątpienia moim zdaniem jest pierwszej klasy.
Jako iż jest to pierwszy numer to też nasze grono redakcyjne jest dość skromne, a zatem chętnych i utalentowanych pisarzy zapraszam do zerknięcia w dział Rekrutacji.

Mamy wielką nadzieje iż pierwszy numer nie zawiedzie waszych oczekiwań i spełnia zadaniu jakie na niego zostało nałożone.
Nie zaprzeczę są co do tego magazynu spore plany i też będziemy dążyć do ich realizacji i zapewnieniu wam, naszym czytelnikom większych standardów oraz atrakcji.

W pierwszym numerze znajdą Państwo między innymi takie materiały jak:
Ekskluzywny wywiad z twórcami gry Earthrise przeprowadzone przez naszego redaktora z twórcami tego jakże wspaniałego MMORPG który według prestiżowego serwisu mmorpg.com jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier MMORPG.
Prócz recenzji oraz zapowiedzi przygotowaliśmy sporą dawkę innych materiałów takich jak choćby felietony ...
Cóż tu więcej dodać zobaczcie sami co dla was przygotowaliśmy.

REKLAMA

Przy okazji przepraszam za dość oficjalną forme wstepu lecz iż tak powiem po dzisiejszym dniu który poświeciłem na przygotowanie zina do wydania w lużny sposób przedstawić tego nie jestem w stanie :D

Życzymy Państwu miłej lektury i liczę iż z niecierpliwością będziecie oczekiwać na przyszły numer który pojawi się już za miesiąc. Z całych sił będziemy się starali ukazywać magazyn regularnie tak by nie było przerw w jego wydawaniu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA