REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

"Seks w wielkim mieście" trafi na Netfliksa. Kiedy pojawią się odcinki kultowego serialu?

"Seks w wielkim mieście" to hitowy serial, który wciąż oglądany jest przez kolejne pokolenia. Od dłuższego czasu można oglądać go na HBO, a teraz trafi na Netfliksa. Platforma podpisała właśnie umowę z Warner Bros. Discovery z licencją na wszystkie 6. sezonów kultowego serialu. Na Netfliksa trafi 94. odcinki "Seksu w wielkim mieście". Kiedy je zobaczymy?

24.01.2024
18:39
Seks w wielkim mieście Netflix
REKLAMA

"Seks w wielkim mieście" za kilka miesięcy będzie dostępny na Netfliksie. Hitowy serial HBO dostępny będzie na platformie już w kwietniu 2024 r. Netflix podpisał umowę z Warner Bros. Discovery na licencję wszystkich 6. sezonów z Sarah Jessicą Parker w roli głównej. Łącznie wyszło aż 94. odcinki. Jak możemy przeczytać w serwisie Variety, umowa dotyczy jedynie wybranych krajów.

REKLAMA

Więcej o Netfliksie przeczytasz w Spider's Web:

Seks w wielkim mieście trafi na Netflix.

Serial "Seks w wielkim mieście" dostępny będzie na Netfliksie w USA oraz kilku rynkach europejskich. Nie wiadomo, czy hitowy serial trafi na polskiego Netfliksa. Wiadomo natomiast, że umowa nie obejmuje dwóch pełnometrażowych filmów "SATC", ani też spin-offu, "And Just Like That", który można oglądać na HBO.

REKLAMA

Seks w wielkim mieście dostępny będzie na HBO

Co ważne, serial nie zniknie z HBO. "Seks w wielkim mieście" zadebiutował w 1998 r. To historia 4. przyjaciółek, które mieszkają na co dzień w Nowym Jorku, plotkują o facetach, randkują, przeżywają wzloty i upadki. W rolach głównych zagrały m.in. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall i Kristin Davis.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA