REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jest już zwiastun nowego "Seksu w wielkim mieście". Wróci uwielbiany przez widzów bohater

Fani "Seksu w wielkim mieście", a raczej jego kontynuacji, mają powody do radości. Już w czerwcu na HBO Max zagoszczą nowe odcinki 2. sezonu "I tak po prostu". W sieci dostępny jest już zwiastun nowej odsłony kultowego serialu. Do 2. sezonu serialu powróci dobrze już znany fanom i fankom Aidan Shaw, grany przez Johna Corbetta.

27.04.2023
15:11
"I tak po prostu", 2 sezon
REKLAMA

Druga odsłona "I tak po prostu", czyli kontynuacji kultowego "Seksu w wielkim mieście" trafi na platformę HBO Max już niebawem, bo w czerwcu tego roku. Wielbiciele kultowego serialu zacierają ręce na nową odsłonę, tym bardziej, że w sieci pojawił się już zwiastun nowego sezonu "I tak po prostu".

Czytaj też: Do "I tak po prostu" trzeba cierpliwości. Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" fatalnie się zaczyna, ale im dalej, tym lepiej

REKLAMA

2. sezon "I tak po prostu". Do sieci trafił zwiastun.

Druga odsłona skupia się na życiu Carrie (Sarah Jessica Parker), która będąc już po 50. roku życia straciła męża, niektórych przyjaciół, próbuje teraz poukładać swoje życie na nowo. Co więcej, w życiu głównej bohaterki pojawia się były ukochany - Aidan (John Corbett), który niewykluczone, że tym razem zostanie w życiu Carrie i oczywiście w serialu na dłużej. Dowody są na to całkiem spore. Fani serialu zauważyli, iż na niedawnych zdjęciach z planu na potrzeby serialu Carrie i Aidan w niektórych scenach trzymali się za ręce i obejmowali, co może oznaczać, że ponownie do siebie wrócą.

REKLAMA

W 2. sezonie "I tak po prostu" nie zabraknie niezastąpionych przyjaciółek Carrie

W 2. sezonie "I tak po prostu" nie zabraknie też oczywiście niezastąpionych przyjaciółek Carrie: Mirandy oraz Charlotte. W nowej odsłonie pojawią się też m.in. Che Diaz (Sara Ramirez) i Nicole Ari Parker w roli Lisy Todd Wexley.

Drugi sezon "I tak po prostu" z pewnością będzie miała spore grono wielbicieli, którzy z Carrie Bradshaw są niemal od początku, czyli od 1998 roku, gdyż właśnie wtedy powstał "Seks w wielkim mieście". Serial wiele lat później doczekał się miana kultowego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA