REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy sezon serialu "Sukcesja" wraca do HBO Max. Znamy datę premiery

Nadchodzi wyczekiwany czwarty sezon serialu "Sukcesja", a z nim kłótnie, zgrzyty i wewnętrzne rozgrywki w rodzinie Logana Roya w związku ze sprzedażą rodzinnej firmy, mediowego giganta Waystar Royco. Premierowe odcinki będzie można oglądać już od 27 marca w HBO Max. 

26.01.2023
19:08
Na HBO Max wraca "Sukcesja"
REKLAMA

Walka o wpływy, władzę i pieniądze może zwiastować tylko jedno - czwarty sezon serialu "Sukcesja". W pierwszym zwiastunie nowego sezonu dzieci Logana: Kendall (Jeremy Strong), Shiv (Sarah Snook) i Roman (Kieran Culkin) spiskują przeciwko niemu, gdy decyzja o sprzedaży Waystar Royco zbliża się ku rozwiązaniu. W nowym sezonie nie zabraknie też prywatnych odrzutowców i luksusowych domów, wypasionych samochodów, finezyjnych kolacji.

REKLAMA

Sukcesja - zwiastun 4. sezonu

"To jak konflikt między Izraelem i Palestyną. Tylko trudniejszy i bardziej znaczący" – podsumowuje w zwiastunie Tom, mówiąc o rodzinnym sporze w związku ze sprzedażą firmy. Także Kendall ponuro odnosi się do pomysłu Logana jako "balansowaniu na ostrzu brzytwy" i "ogromnym ryzyku". "Chcieliśmy zrobić coś razem" — mówi Shiv. "Nie chodzi o to, żeby zemścić się na tacie, ale jeśli go to zaboli, też mi to nie przeszkadza". Zwiastun sugeruje też, że Connor (Alan Ruck) i Willa (Justine Lupe) wezmą ślub, a Tom (Matthew Macfadyen) umości sobie miejsce w zaufanym kręgu Logana.

"Sukcesja" wraca do HBO Max – obsada

W czwartym sezonie "Sukcjesji" ponownie zobaczymy nestora rodu Logana Roya (Brian Cox) oraz jego dzieci: Kendall (Jeremy Strong), Shiv (Sarah Snook) i Roman (Kieran Culkin) oraz męża Shiv, Toma (Matthew Macfadyen) oraz kuzyna Grega (Nicholas Braun). 

 class="wp-image-2218855"
fot. materiały prasowe

Do obsady powrócą również: Harriet Walter (Lady Caroline Collingwood), James Cromwell (Ewan Roy), Natalie Gold (Rava Roy), Caitlin Fitzgerald (Tabitha), Ashley Zukerman (Nate Sofrelli), Larry Pine (Sandy Furness), Mark-Linn Baker (Maxim Pierce), and Pip Torrens (Peter Munion). Oprócz znanych postaci, zobaczymy także nowe twarze: Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe, and Jóhannes Haukur Jóhannesson. 

Nie wiadomo jednak czy nadchodzący czwarty sezon będzie ostatnim. Czwarty sezon "Sukcesji" został zatwierdzony już jesienią 2021 roku, jeszcze przed emisją trzeciego sezonu serialu. 

Sukcesy serialu "Sukcesja" 

Serial "Sukcesja" opowiada historię rodziny Roy’ów, czyli Logana Roy’a oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. 

W finale trzeciego sezonu "Sukcesji" Logan Roy zdradził swoje dzieci, zawierając z potentatem technologicznym Lukasem Matssonem potajemną umowę sprzedaży Waystar Royco i nie bacząc na to, że wszystkie dzieci Logana próbowały się pozabijać, aby przejąć biznes. Ostatni odcinek trzeciego sezonu został wyemitowany na HBO Max 12 grudnia 2021 r.

REKLAMA

Serial "Sukcesja" został wielokrotnie okrzyknięta jednym z najlepszych seriali ostatnich lat, zdobywając 48 nominacji do nagrody Emmy i wygrywając 13 statuetek, w tym dwie dla najlepszego serialu dramatycznego.

*Zdjęcie główne: materiały prasowe

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA