REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Nie tylko "Yellowstone". Wybieramy najlepsze seriale w SkyShowtime, które wreszcie dostępne są w Polsce

Co obejrzeć na SkyShowtime? Najlepiej zacząć od nadrabiania zaległości, czyli seriali, którymi amerykańscy widzowie zdążyli się już zachwycić. Takie "Yellowstone", "Tulsa King", czy "Mayor of Kingstown" narobiły przecież sporo szumu. Czytaliśmy o nich na zagranicznych portalach, sami nie mogąc ich obejrzeć na żadnej dostępnej w Polsce platformie VOD. To się wreszcie zmieniło.

14.02.2023
11:00
skyshowtime seriale co obejrzeć
REKLAMA

Tych seriali w Polsce nie obejrzycie nigdzie indziej. SkyShowtime z hukiem wchodzi na rodzimy rynek streamingowy, przynosząc nam głośne tytuły, o których mogliśmy do tej pory co najwyżej poczytać na zagranicznych portalach. Amerykańscy widzowie i krytycy zdążyli się już nimi (mniej lub bardziej) zachwycić. Teraz nasza kolej.

REKLAMA

Skyshowtime – przeczytaj nasze teksty:

Seriale, które obejrzycie tylko na SkyShowtime

Szykujcie się na cudowną i długą wycieczkę w świat fascynujących seriali. Traficie w nich do światów znanych już z innych dzieł kultury, albo oślepniecie od blasku występujących w nich gwiazd. W obsadach kolejnych tytułów natkniecie się bowiem na nazwiska z najwyższej hollywoodzkiej półki.

Yellowstone i jego prequele

No wreszcie. "Yellowstone" w końcu dotarł na dostępne w Polsce VOD. Wraz z nim możemy przywitać dwa jego prequele - "1883" i "1923". Czego należy się po tych trzech tytułach spodziewać? Przede wszystkim gęstego, westernowego klimatu. Poza tym w każdej z wymienionych produkcji natkniecie się na gwiazdorską obsadę. Kevinie Costner, Sam Elliott, Harrison Ford i Helen Mirren sprawią, że saga rodu Duttonów was uwiedzie.

Seriale dostępne na SkyShowtime.

Tulsa King

Tulsa King - SkyShowtime

W Stanach Zjednoczonych premiera "Tulsa King" przyciągnęła przed ekrany więcej widzów niż "Ród smoka" (2. sezon już zamówiony). Serio! Jak to możliwe? Powodów może być kilka. Zacznijmy od tego, że w głównej rol występuje Sylvester Stallone. To jego pierwszy w karierze serial. Wciela się on tu w (jakżeby inaczej!) oldschoolowego twardziela, mafioza, który po 25 latach więzienia wychodzi na wolność. Jego mocodawcy każą mu podbić tytułowe miasteczko. Czasy się jednak zmieniły i główny bohater musi się odnaleźć w nowoczesnym świecie. Prowadzi to tak do zabawnych, jak i tragicznych wydarzeń.

Serial dostępny na SkyShowtime.

The Offer

Oglądaliście "Ojca chrzestnego"? Ba! Dla kinomanów to pozycja obowiązkowa. A wiecie z jakimi problemami musieli mierzyć się twórcy tego nieśmiertelnego klasyka? No właśnie. To już materiał nie tyle na film, co na cały serial. "The Offer" wpuszcza nas za kulisy powstawania produkcji, którą interesowała się mafia.

Serial dostępny na SkyShowtime.

Mayor of Kingstown

Mayor of Kingstown - SkyShowtime

Nie da się Jeremy'ego Rennera sprowadzić do jednej roli. Chociaż aktor dał się poznać światu jako Hawkeye z MCU, to od tamtej pory dał mnóstwo innych, równie wyrazistych występów. W "Mayor of Kingstown" wciela się w Mike'a McLusky'ego, który po splocie tragicznych wydarzeń zostaje nieoficjalnym burmistrzem tytułowego miasteczka. Co znaczy nieoficjalnym? Mieszkańcy zwracają się do niego o pomoc, a on załatwia każdą sprawę po swojemu. Klimat jest tak gęsty, że od ekranu się nie oderwiecie.

Serial dostępny na SkyShowtime.

Let the Right One In

Tego serialu nie może przegapić żaden szanujący się miłośnik kina grozy. Z pewnością bowiem pamiętacie emocje towarzyszące pierwszemu seansowi "Pozwól mi wejść". Ta produkcja to rozwinięcie historii przedstawionej w szwedzkim horrorze. Śledzimy w niej losy Marka Kane'a i jego córki, która została przemieniona w wampira. Wspólnie poszukują lekarstwa na dolegliwość dziewczynki. W międzyczasie Eleanor zaprzyjaźnia się z 12-letnim chłopcem.

Serial dostępny na SkyShowtime.

Halo

Może i nie jest to poziom "The Last of Us", ale to wciąż jedna z lepszych adaptacji gier wideo (no cóż, nie żeby konkurencja była wyjątkowo mocna). To opowieść o konflikcie ludzi i kosmitów. Akcja rozgrywa się w XXVI wieku i twórcy stawiają tu na widowiskowość. Jest więc szybko, dynamicznie i kolorowo. Nudzić się podczas seansu nie sposób.

Serial dostępny na SkyShowtime.

Indeks strachu

Jeśli szukacie serialu, który możecie zbindżować wieczorem, a potem jeszcze się wyspać "Indeks strachu" jest pod was skrojony. Składa się bowiem z zaledwie czterech odcinków. Krótki, ale dostarcza mnóstwa emocji. To przecież historia bogatego komputerowca, który zamierza zniszczyć system wykorzystujący strach na rynkach finansowych. W dodatku w obliczu trwającej zaledwie jedną dobę rewolucji.

Serial dostępny na SkyShowtime.

REKLAMA

SkyShowtime - na jakie jeszcze seriale zwrócić uwagę?

 • All the Sins
 • The Calling
 • A Friend of the Family
 • Blocco 181
 • Pierwsza dama
 • American Gigolo
 • Super Pumped: Bitwa o Uber
 • The First Lady
 • Kukułki Midwich
 • Powstanie
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA