REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

So Blonde: Blondynka w opałach - Aneta Zając jako Sunny Blonde

Jako partner DTP na terenie Polski, Cenega Poland ma przyjemność poinformować o powierzeniu dubbingu głównej postaci gry So Blonde, Anecie Zając. Aktorka jest znana między innymi z ról w serialach "Pierwsza miłość", "Plebania" czy "Na dobre i na złe". Obecnie możemy ją oglądać w telewizyjnym show "Jak oni śpiewają".

16.04.2008
12:19
Rozrywka Blog
REKLAMA

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

REKLAMA

Aneta Zając wcieli się w Sunny Blonde, czyli typową amerykańską nastolatkę - bogatą i rozpieszczona. Zrządzeniem Sunny trafia w zupełnie jej obce i nie przyjazne otoczenie. Zostaje rozbitkiem na tropikalnej wyspie! Co gorsza, przenosi się w czasy bezlitosnych karaibskich piratów, czyli XVII wiek.

REKLAMA

I tutaj graczu wkraczasz Ty. Pomóż Sunny wydostać się z opresji i wrócić do poprzedniego życia. W trakcie rozgrywki będzie Ci towarzyszyło jej wspaniałe poczucie humoru i niecodzienne podejście do spraw oczywistych. Na swojej drodze napotkasz wiele zagadek, intrygujących postaci, mini gier i ciekawych lokacji. Urzeknie Cie kolorowa i bogata grafika, przypominająca najlepsze produkcje animowane a uszy ukoją naturalne odgłosy dżungli i szum fal. Tylko dzięki Twojej pomocy ta roztrzepana blondynka ma szanse wyjść z opresji.

Premiera - czerwiec 2008
Cena - 59,90 PLN

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA