REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

SOM - Xboksowa gangsterka

Wczorajszy dzień oprócz wieczornej Wigilii i tych innych świątecznych bla bla bla, spędziłem na wizycie w Pruszkowie.

27.12.2006
11:27
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Kamil (to ten ziom, co mnie woził po Warszawie w poszukiwaniu X360) tak się napalił na Xboksa po ujrzeniu u mnie Dead Rising i Lost Planet, że zapragnął mieć konsolę natychmiast u siebie. Szybka zbiórka pieniędzy po sąsiadach, przejrzenie ofert na Allegro i wyruszamy w trasę.

REKLAMA

Ze sprzedawcą umówiliśmy się w mieście prawdziwych i jedynych warszawskich gangsterów. Nie ma to jak Pruszków. Zaparkowaliśmy auto na parkingu naprzeciwko klubu sportowego (co by bardziej dreso-gangsta było) o lanserskiej nazwie Znicz. Dostawca xboksa spóźnił się ponad 15 minut, wprowadzając niepokój i nerwowość w nasze szeregi. Ale kiedy już dojechał, wymieniliśmy się groźnymi spojrzeniami, strzeliliśmy żółwika i przeszliśmy do byznesu. Pieniążki za konsolę i spadówa do domu.

Heh, wstrząsająca to historia była, ale tak głupio śmieszna, że aż warta opisania. Jak z kiczowatych filmików akcji klasy B. Kamil już się cieszy konsolą, a w oczach ma tylko trzy literki: GoW. A ja? Naściągałem sporo dem, Lost Planet faktycznie jest niesamowite i aż się doczekać nie mogę jego premiery. Mile zaskoczył mnie Burnout Revenge i NFS: Carbon (wiem, że to krótkie i kiczowato wygląda, ale co tam), te gry z pewnością zakupię. Troszkę rozczarowałem się Test Drive: Unlimited, jakoś mało ekscytujące to demo, ale mam nadzieję, że pełna wersja jest lepsza.

Poza zasysaniem, dbam o swoją farmę. Pinaty rosną szybko i bawią się radośnie, tylko coś się rozmnażać nie chcą. Trzeba będzie jakoś je wesprzeć, dobry farmer pomoże... Dead Rising jak było trudne tak jest, fabułę zrzuciłem na drugi plan i bawię się w masową eksterminację zombiaków. Póki co mam 500 sztuk na liczniku, ale muszę dobić do tysiaka by zdobyć "osiągnięcie". A Kameo? A leży na półce i czeka na lepsze czasy, no nie wszystko na raz!

REKLAMA

PS. Jeśli któryś z czytelników chce mnie dodać do swoich friendsów w Xbox Live, to mój gamertag: madscream. Zapraszam, ja nie gryzę. Podobno.

---------------------
SOM czyli Subiektywnym Okiem MaDSa. Więcej subiektywnych spojrzeń pod adresem https://www.mads.net.pl

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA