REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Spokojnym i konsekwentnym krokiem

06.08.2010
18:21
REKLAMA

Po niemal roku ciężkiej pracy, a pół roku po wydaniu ostatniego
numeru e-zinu w końcu udało nam się uruchomić upragniony portal.
Po cichu i na spokojnie - to dla nas dopiero początek.

REKLAMA

 Kiedy w 2005 roku startował e-zin Playback nie mieliśmy żadnego doświadczenia na arenie internetowych magazynów. W ciągu roku staliśmy się jednak zinem w kraju najlepszym, a przez kolejne 4 lata umacnialiśmy naszą pozycję. Nie będziemy silić się na fałszywą skromność - jesteśmy skazani na sukces, bo jesteśmy najlepsi.

Niemniej prosimy o to, byście dali nam trochę czasu. Portal to dla nas rzecz całkowicie nowa. To zmiana cyklu wydawniczego, a także masa nowych technologii. System administracji serwisu od podstaw stworzony przez Miłosza daje nam możliwości o jakich konkurencyjne serwisy na dzień dzisiejszy mogą pomarzyć. W chwili obecnej testujemy tylko podstawowe możliwości - w kolejnych tygodniach włączone zostaną kolejne opcje naszego serwisu, które już teraz są gotowe lub prawie gotowe, a które uczynią nasz serwis wyjątkowym.

Prace cały czas trwają, jednak już teraz chcieliśmy dać Wam możliwość czytania naszych artykułów oraz - całkiem nowych dla naszej redakcji - blogów i newsów. Zresztą, bawcie się razem z nami - wy też możecie pisać blogi i dyskutować na nowym forum. Stworzonym zgodnie z Waszymi sugestiami.

REKLAMA

Co dodamy w najbliższych tygodniach? Priorytetem jest dopracowanie wszelkich niedoróbek w nawigacji. Zdajemy sobie sprawę z ich istnienia, chcieliśmy jednak jak najszybciej zaoferować Wam nasze artykuły. Powoli będziemy też uzupełniali encyklopedię gier, choć jej podstawowy cel to ułatwienie nawigacji, a nie rola informacyjna - przynajmniej na razie. Zapewne jeszcze tego lata ruszymy też z systemem zabaw społecznościowych z serii "RING", krzyżówka czy "zgadnij jaka to gra".

Wróciliśmy do gry, za rok o tej porze będziemy najlepsi, zaglądajcie do nas często.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA