REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix nie zamówił jeszcze 2. sezonu "Squid Game: Wyzwanie", ale już ruszyły zapisy dla uczestników

Netflix nie zamówił jeszcze 2. sezonu "Squid Game: Wyzwanie", ale z pewnością o nim myśli. Dlatego już teraz można się do niego zgłaszać poprzez specjalny formularz. Biorąc pod uwagę, że to reality show oparte na podstawie najpopularniejszego serialu platformy wszech czasów, konkurencja pewnie będzie spora.

29.11.2023
14:19
squid game wyzwanie netflix 2 sezon casting
REKLAMA

"Squid Game: Wyzwanie" od czasu swojej premiery święci triumfy na Netfliksie. Aktualnie okupuje pierwsze miejsce globalnej listy najpopularniejszych seriali anglojęzycznych zeszłego tygodnia. Reality show na całym świecie obejrzano łącznie ponad 20 mln razy (użytkownicy spędzili przy nim prawie 86 mln godzin). Nawet jeśli serwis jeszcze się na jego temat nawet nie zająknął, 2. sezon wydaje się nieunikniony.

Netflix zresztą nie zwleka. W sieci pojawiła się strona, za sprawą której można się zapisać do udziału w "potencjalnym przyszłym sezonie" reality show opartego na koreańskim "Squid Game". Tak jest, możecie powalczyć o rekordową nagrodę w wysokości 4,56 mln dolarów.

Więcej o "Squid Game: Wyzwanie" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Squid Game: Wyzwanie - Netflix szuka graczy do 2. sezonu

Netflix ponownie szuka 456 graczy, którzy będą mogli wykazać się w wyzwaniach inspirowanych "Squid Game". Poprzez stronę zgłaszać się mogą osoby z USA, Wielkiej Brytanii i - co z naszej perspektywy najważniejsze - reszty świata (zakładka Global Casting). Formularz prócz podania od nas danych osobowych wymaga również wysłania krótkiego wideo, w której chętny opowiada nieco o sobie i mówi dlaczego, chciałby wziąć udział w programie.

REKLAMA
Squid Game: Wyzwanie - Netflix

"Czy masz co potrzeba, aby wygrać "Squid Game: Wyzwanie?" - zaczepnie pyta Netflix na stronie Netflix. Jeśli uważacie, że tak, pozostaje jedynie się zgłosić do programu. Nie ma co prawda zagrożenia śmiercią (w formularzu zaznaczono: zwycięzcy lub przegrani, wszyscy gracze odejdą), ale - jak można wnioskować po dotychczasowych odcinkach - łatwo na pewno nie będzie.

Do udziału w "Squid Game: Wyzwanie" możecie się zgłosić tutaj.

Dotychczasowe odcinki "Squid Game: Wyzwanie" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA