REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Statystyki, statystyki...

Jeszcze tylko cztery dni do końca roku, warto w takim razie podsumować kilka spaw. Chociażby wyniki sprzedaży naszych kochanych next-genów.

27.12.2006
22:41
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

A te prezentują się następująco. Wszystko co się rusza definitywnie deklasuje nasz znany i kochany Xbox 360. Sprzedaż 9 milionów egzemplarzy, chociaż nie jest "Majkrosoftowskim" założeniem 10 milionów sztuk, to i tak jest wynikiem bardzo imponującym.
Kolejną konsolą nowej generacji jest Wii, która rozeszła się niczym świeże bułeczki. W kilka tygodni po premierze możemy naliczyć się już prawie 2 miliony sprzedanych egzemplarzy! Tylko czekać aż ta zabawka trafi na Stary Kontynent...

REKLAMA

Ostatnim, najbardziej znanym ale najwyraźniej najmniej kochanym pudłem do grania jest niejakie PS3, które rozeszło się w gigantycznym nakładzie... 800 tysięcy sztuk. Cóż, wynik może nie jest imponujący, należy za to brać pod uwagę datę premiery, która odbyła się dopiero niedawno. W każdym razie i tak nie jest to okrąglutki milion sugerowany analitykom przez SONY.

To że Xbox 360 wygrał było bardziej niż pewne i nikogo nie powinno zaskakiwać. W końcu jest on już na rynku dobry rok, podczas gdy pozostałe konsolki dopiero się "zadomawiają". Kto jest prawdziwym zwycięzcą w tym starciu... cóż, o tym przyjcie nam rozmawiać za okrąglutki roczek, podczas gdy trunki będą się chłodzić w lodówce w oczekiwaniu na rok 2008.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA