REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Stephen King poleca horror na Halloween. Twierdzi, że to duchowy przodek "Hereditary"

Do kogo się udać po rekomendacje horrorów na Halloween? Do mistrza literackiej grozy oczywiście. Nawet nie trzeba się o nie prosić. Wystarczy wejść na media społecznościowe Stephena Kinga, a znajdziecie tam mnóstwo poleceń filmów i seriali do obejrzenia. Teraz zwraca waszą uwagę na "duchowego przodka "Hereditary. Dziedzictwo" i "Kultu"".

31.10.2023
15:12
stephen king horror co obejrzeć
REKLAMA

No dobra, Stephen King nie zawsze rekomenduje horrory. To człowiek oddychający popkulturą, więc w jego mediach społecznościowych znajdziecie również polecenia takich seriali jak "Zabić ból", które z grozą mają niewiele wspólnego. Fabuła odnosi się jednak do doświadczeń mistrza literackiej grozy, dlatego postanowił wspomnieć o produkcji Netfliksa swoim fanom.

Dzisiaj mamy jednak Halloween, więc Stephen King nie byłby sobą, gdyby przepuścił taką okazję do podzielenia się rekomendacją filmu grozy do obejrzenia. Tym bardziej że w oko wpadła mu produkcja emitowana w telewizji. Zachęca więc swoich fanów do sięgnięcia po ten "doskonały horror", będący "duchowym przodkiem "Hereditary. Dziedzictwo" i "Kultu"". Czy fani gatunku mogliby wymyślić lepszą rekomendację?

O innych rekomendacjach Stephena Kinga poczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

Stephen King poleca horror na Halloween

W sam raz na Halloween Stephen King poleca swoim fanom "Noc demona" - brytyjski horror z 1957 roku. Jego fabuła śledzi losy dr. Johna Holdena, który przybywa do Londynu, aby uczestniczyć w paranormalno-psychologicznym sympozjum i zdemaskować lidera satanistycznego kultu. Jego początkowy sceptycyzm stopniowo znika, gdy zaczynają go spotykać coraz to dziwniejsze wydarzenia.

Noc demona - Stephen King - horror - Halloween

Stephen King polecił ten film uwadze swoich obserwatorów dokładnie dzień przed Halloween, ponieważ był on emitowany na stacji TCM. Tak, w Polsce jej nie znajdziecie. Ale spokojnie! Wciąż możecie skorzystać z rekomendacji mistrza literackiej grozy. "Noc demona jest bowiem dostępna w naszym kraju na jednej z platform VOD.

REKLAMA
Noc demona - Stephen King - horror - Halloween

"Noc demona" obejrzycie na platformie iTunes.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA