REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix zamówił spin-off "Stranger Things". "Marzyliśmy o takim serialu"

Użytkownicy platformy Netflix uwielbiają "Stranger Things". 4. sezon produkcji sygnowanej nazwiskiem braci Duffer jest największym hitem serwisu wszech czasów. Jak już od dłuższego czasu wiadomo, usługa zamierza konsekwentnie poszerzać jego uniwersum. Nadchodzi serial animowany.

11.04.2023
8:46
stranger things netflix serial animowany
REKLAMA

"Stranger Things" zbliża się do końca. Produkcja zadebiutowała na platformie Netflix w 2016 roku i od tamtej pory z regularnie zdobywa nowe rzesze fanów. 4. sezon okazał się największym hitem wszech czasów, a Netflix zapowiedział, że serial zakończy się wraz z nadchodzącą odsłoną. Nie ma się jednak co martwić, bo serwis zamierza realizować nowe tytuły osadzone w jego uniwersum.

Nie tak dawno Netflix poinformował o sztuce zmierzającej na deski londyńskiego teatru, która ma służyć jako prequel "Stranger Things". Prócz tego platforma ma szykować również aktorski spin-off. A teraz zamówiła serial animowany.

Czytaj także:

REKLAMA

Stranger Things - Netflix szykuje serial animowany

O animowanym "Stranger Things" na ten moment niewiele wiadomo. Ma na pewno być w stylu kreskówek emitowanych swego czasu w sobotnie i niedzielne poranki w amerykańskiej telewizji. Chodzi o takie tytuły jak "He Man i Władcy Wszechświata", "G.I. Joe" czy "M.A.S.K.". Jak stwierdzili w wydanym oświadczeniu bracia Duffer:

Zawsze marzyliśmy o animowanym "Stranger Things" w stylu kreskówek emitowanych w sobotnie poranki, które kochaliśmy, gdy dorastaliśmy. To ekscytujące patrzeć, jak to marzenie się ziszcza. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego, co Eric Robles i jego ekipa wymyślili - scenariusz i obrazki są niesamowite. Nie możemy się doczekać, żeby się z wami tym podzielić! Przygoda trwa...

REKLAMA
Stranger Things - Netflix - serial animowany

Jak podaje Variety, bracia Duffer będą producentami wykonawczymi nadchodzącego serialu. Za jego realizację odpowiada natomiast Eric Robles i Flying Bark Productions, czyli twórcy m.in. "Random! Cartoons", "Fanboy & Chum Chum" czy "Glitch Techs". Data premiery nie jest jeszcze znana.

Dotychczasowe odcinki "Stranger Things" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA