REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Mobile

Suicide Squad dostało darmową grę mobilną. Ta jest… strzelaniną FPS

Mobilna gra na Androida oraz iOS oparta na licencji filmowego hitu nikogo już nie dziwi. To stały element promocji wchodzących na ekrany kin produktów. Jednak tego, że gra Suicide Squad będzie strzelaniną, mało kto się spodziewał.

22.07.2016
19:44
Suicide Squad dostało mobilnę grę. Ta jest strzelaniną FPS!
REKLAMA
REKLAMA

Mobilne Suicide Squad: Special Ops jest już do pobrania ze sklepów iTunes App Store oraz Google Play. Ważąca 350 megabajtów aplikacja to zaskakująco atrakcyjna graficznie strzelanina, w której akcja została przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby.

W Suicide Squad: Special Ops gracz wciela się w jedną z trzech postaci ze świata komiksów DC.

Suicide Squad- Special Ops 2 class="wp-image-72309"

Do wyboru mamy wytatuowanego, miotającego płomieniami El Diablo, Harley Quinn z kijem bejsbolowym i rewolwerem oraz Deadshota wyposażonego w karabin. Pomiędzy (anty)bohaterami można przełączać się po każdej misji, dzięki czemu rozgrywka nie od razu staje się monotonna i powtarzalna.

Trio członków Suicide Squad działa na zlecenie Amandy Waller, podobnie, jak w kinowym oraz komiksowym oryginale. Grupa przemieszcza się po opanowanym przez przeciwników mieście, torując sobie drogę przez zastępy przeciwników, których zobaczymy również w filmie.

Rozgrywka oparta jest o tryb hordy znany z takich gier jak Gears of War czy Call of Duty.

Nowe pomieszczenie to nowa fala wrogów. Po drodze zbieramy ulepszenia umiejętności i wytrzymałości, zwiedzając lokacje, które wcześniej widzieliśmy, oglądając zwiastuny filmu kinowego.

Suicide Squad- Special Ops 4 class="wp-image-72311"
REKLAMA

Podoba mi się taka forma promocji. Suicide Squad: Special Ops to coś więcej niż tylko kolejna wariacja Candy Crush Saga, z obrazkami prosto z filmu. Oczywiście wciąż mówimy o przeciętnej produkcji, o której za tydzień nikt nie będzie pamiętał. Mimo tego, Warner Bros. Studios należą się brawa za rozmach i atrakcyjny wizualnie, nieco komiksowy, w pełni trójwymiarowy świat.

Darmowe Suicide Squad: Special Ops pobierzecie, korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA