REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Z HBO Max do TVN. Najlepszy serial ostatnich lat trafi do telewizji

"Sukcesja" to serial HBO Max, który w ciągu ostatnich lat podbił serca widzów na całym świecie, również polskich. Pod koniec marca platforma pokaże nowy, 4 sezon. Tymczasem popularność "Sukcesji" sprawił, iż 1. sezon serialu trafi już niebawem na antenę stacji TVN.

20.02.2023
11:48
sukcesja sezon 3 rupert murdoch serial hbo na faktach
REKLAMA

Losy ostrego jak brzytwa Logana Roya i jego dzieci, dla których władza jest ważniejsza od rodziny, wciągnęły kilka lat temu widzów na całym świecie. "Sukcesja" doczekała się do tej pory 3. sezony, a pod koniec marca na antenie HBO Max pojawi się 4. sezon.

REKLAMA

"Sukcesja" trafi na antenę TVN. Kiedy odcinki 1. sezonu?

Tymczasem ci, którzy jeszcze nie widzieli "Sukcesji", będą mogli zobaczyć ją od początku, gdyż 1. sezon uwielbianego przez widzów serialu, trafi na antenę TVN. "Sukcesja" nadawana będzie we wtorkowe wieczory, po programie Kuby Wojewódzkiego. Pierwszy odcinek pokazany zostanie 7 marca o godzinie 23:25, a kolejne emitowane będą o 23:40. Wszystko dzięki temu, iż TVN oraz HBO od wiosny ubiegłego roku należą do jednej grupy medialnej.

Bycie częścią jednej z największych firm medialnych na świecie, jaką jest Warner Bros. Discovery, stwarza nam niezwykłą okazję do współpracy między różnymi kanałami i platformami streamingowymi, a jednocześnie promocji naszych najlepszych programów. Mam nadzieję, że wielu widzów, którzy dotąd nie mieli okazji poznać tego świetnego i wielokrotnie nagradzanego serialu będzie go mogło obejrzeć w otwartym kanale, a przy okazji sięgnie po nowy sezon w HBO Max. Jeśli ktoś dotąd nie poznał tego serialu to polecam, naprawdę wart - mówi Bogdan Czaja group vice president, programming & operations. Jego wypowiedź przytacza serwis TVN.

4. sezon "Sukcesji"

Warto dodać, że kilkanaście lat temu TVN pokazywał już jeden z seriali HBO - "Rodzinę Soprano", lecz w ostatniej dekadzie stacja HBO nie udostępniała licencji na swoje produkcje innym nadawcom. Z kolei po fuzji Discovery i Warner Bros sytuacja zmieniła się. Już jesienią ubiegłego roku pierwszy sezon nakręconej dla HBO "Watahy" pojawił się na antenie TVN 7.

REKLAMA

4. sezon "Sukcesji" od 27 marca na HBO Max

Tymczasem ci, którzy są na bieżąco są z "Sukcesją" będą mogli zobaczyć nowy, 4. już sezon, już od 27 marca na HBO Max. Ze zwiastuna można wywnioskować, że również i tym razem nie zabraknie intryg i kłótni, okraszonych luksusem, którym raczy się rodzina Royów. Warto dodać, że "Sukcesja” już dwukrotnie została nagrodzona Złotym Globem w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Zdobyła też 13 nagród telewizyjnych Emmy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA