REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Świętuj z nami I urodziny serii Kolekcja Klasyki

18.05.2007
18:47
REKLAMA

Cenega Poland z nieukrywaną radością informuje, iż w dniu
dzisiejszym seria Kolekcja Klasyki (najchętniej kupowane gry
komputerowe w Polsce!) obchodzi wyjątkowy jubileusz - pierwszą
rocznicę istnienia na rynku! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was
całą moc atrakcji.

REKLAMA

Już od dzisiaj w sklepach w całej Polsce dostępnych jest 7 nowych, rewelacyjnych gier, czyli:

* Brothers In Arms: Road to Hill 30

* Deus Ex Antologia (zawiera Deus Ex I w wersji Game of a Year Edition - gra wszechczasów na komputery osobiste według magazynu PC Zone, Deus Ex Invisible War oraz Project Snowblind).

* Dungeon Siege: Legends of Aranna™ (zawiera podstawową wersję Dungeon Sige wraz z dodatkiem Legends of Aranna - podwójna wersja językowa do wyboru, polska i angielska)

* Grand Theft Auto Trylogia (zawiera Grand Theft Auto I, dodatek Grand Theft Auto London 1969, Grand Theft Auto II oraz Grand Theft Auto III - - podwójna wersja językowa do wyboru, polska i angielska)

* Knights of Honor (podwójna wersja językowa do wyboru, polska i angielska)

* Kozacy 2

* Sid Meier's The Pirates!

Od 18 maja w salonach EMPIK® rusza promocja, jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie było! Wystarczy, że odwiedzisz wybrany salon sieci EMPiK w Polsce i kupisz 3 dowolne gry z serii Kolekcja Klasyki, a przy kasie dostaniesz wyjątkowe zaproszenie do kin sieci Cinema City. To nie jest zwykłe zaproszenie, tylko voucher, czyli bilet, który jest ważny na dowolny film, na który można pójść o dowolnej porze dnia i nocy (oczywiście w ramach godzin pracy Cinema CityJ) ważny aż do końca 2007 roku! Czy wybierzesz najnowszą superprodukcję, komedię romantyczną czy też film rodzinny w święta Bożego Narodzenia - Twój wybór, tylko my dajemy Ci tą możliwość! Aby dowiedzieć się więcej o promocji zapraszamy na oficjalną stronę serii Kolekcja Klasyki (www.kolekcjaklasyki.pl) oraz na stronę największej sieci multipleksów w Polsce - Cinema City (www.cinema-city.pl), aby sprawdzić, gdzie jest kino najbliżej Twojego domu.

Wraz z firmą Speed-Link mamy dla Was wyjątkowe, najnowsze słuchawki, model SL 8723 Metropolis. Ich niepowtarzalny wygląd przykuwa uwagę, a wraz z nim idą doskonałe parametry techniczne dźwięku. Słuchawki można dopasować idealnie do swojej głowy. Przydatną sprawą jest również regulacja głośności na kablu, dzięki któremu dźwięk będzie w pełni pod Twoją kontrolą. Słuchawki SL 8723 Metropolis sprawią, że zawsze usłyszysz kiedy przeciwnik czai Ci się za plecami… A po udanej grze, jeszcze podzielisz się wrażeniami z przyjaciółmi za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu. Co zrobić żeby je mieć?

Kolekcja Klasyki to:

*Najlepsze, oczekiwane przez graczy tytuły w bardzo korzystnej cenie - jedynie 24.90 PLN;

*Unikalne na skalę światową Antologie, które zawierają poprzednie części danego tytułu;

*Eleganckie wydania - ekskluzywna poligrafia, nowoczesne pudełko DVD oraz wyczerpująca, drukowana instrukcja;

*Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z zaimplementowanymi najnowszymi patchami;

*Każda gra w polskiej wersji językowej - wiele z nich po raz pierwszy po polsku;

REKLAMA

*W każdej grze super bonus! - najwyższej jakości poradniki na rynku polskim opracowane przez renomowany serwis GRY-OnLine oraz pełne instrukcje w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna wszystkie tajniki swojej ulubionej gry.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA