REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Nie zabraknie zmian w tanecznym show

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najbardziej lubianych, ale i również najdłużej emitowanych programów rozrywkowych w komercyjnej telewizji. Od 2014 roku taneczny show emitowany jest na antenie Polsatu i przewinęło się przez niego wielu aktorów, dziennikarzy, muzyków czy celebrytów. Kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski, że show zniknie na jakiś czas. Program wróci na antenę, lecz dotkną go pewne zmiany.

11.04.2023
17:49
Taniec z gwiazdami, Polsat
REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" to program, w którym gościli już znani aktorzy, aktorki, piosenkarze, piosenkarki, ale też celebryci, którzy są znani z tego, że są znani. W ostatnich edycjach program zmagał się z zarzutami, że "Taniec z gwiazdami" przez dobór uczestników nie za wiele ma wspólnego z gwiazdami, a raczej ze zbiorem rozmaitej maści influencerów. Choć stacja Polsat dwoiła się i troiła, aby przyciągnąć widzów przed ekrany telewizorów, angażując m.in. pierwszą jednopłciową parę do tanecznego show, nie uciszyło to głosów rozczarowanych widzów.

REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" wróci do Polsatu. Będą zmiany.

Zastanawiano się, czy program nie przeżywa mocnego zmęczenia materiału i należałoby go na jakiś czas zdjąć z anteny. Tak początkowo miało się stać. Choć "Tańca z gwiazdami" nie ma w wiosennej ramówce, serwis Pomponik dowiedział się, że trwają przygotowania producentów do tworzenia, najnowszej 14. już edycji "Tańca". Według źródła serwisu zmieniony ma być dzień emisji. Do tej pory "Taniec z gwiazdami" emitowany był w poniedziałki na antenie Polsatu, natomiast nowa, odświeżona edycja nadawana byłaby w niedzielne wieczory. Według serwisu za tą decyzją może stać nowy dyrektor programowy Polsatu - Edward Miszczak, przez wiele lat związany ze stacją TVN. Jak dowiedział się Pomponik, produkcja kontaktuje się z wybranymi gwiazdami, pytając o możliwość zaprezentowania się w niedzielne wieczory.

Iwona Krawczyńska zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami"

Na razie nie wiadomo, kto miałby wziąć udział w 14. edycji show. Przypomnijmy, że poprzednią 13. edycję wygrała Iwona Krawczyńska znana widzom stacji z innego programu - "Farma". Krawczyńska wywołała sporo medialnego zamieszania po tym, gdy niespecjalnie przejmowała się zaproszonymi do programu dziennikarzami, którzy chcieli przeprowadzić się z nią wywiady po wygraniu finałowego odcinka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA