REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Test Drive: Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

Mamy przyjemność poinformować, że udało się skrócić czas oczekiwania na Test Drive Unlimited. Pojawi się on w sprzedaży już 6 kwietnia! To bez wątpienia fantastyczna informacja dla fanów samochodówek, ponieważ wszelkie znaki wskazują, że TDU zostanie nowym, niepodważalnym królem tego gatunku!

29.03.2007
18:02
Rozrywka Blog
REKLAMA

Wcześniejsza data premiery była możliwa dzięki wytężonym staraniom firmy CD Projekt. Tryb multiplayer w Test Drive Unlimited nie ma sobie równych wśród gier gatunku. Jest najlepszy i najbardziej rozbudowany z tych jakie dotychczas widziano w samochodówkach na PC. Niestety, spowodowało to duże komplikacje podczas tworzenia polskiej wersji. Jednak przy wytężonych wysiłkach CD Projektu, ATARI i Eden problemy zostały rozwiązane wcześniej niż pierwotnie zakładano. W związku z tym Test Drive Unlimited trafi do rąk graczy już w przyszłym tygodniu, 6 kwietnia!

Przypominamy również, że w pełni potwierdzona jest już cena Test Drive Unlimited - 99,90 PLN. Grę można również kupić taniej w sklepie gram.pl - dzięki Wirtualnym Pieniądzom dostępna jest już od 79,90 PLN!

REKLAMA

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA