REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles - dodatek do gry roku w sprzedaży już od piątku

Cenega Poland, lider grupy Cenega, będącej wyłącznym partnerem firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, ma przyjemność poinformować, że już w najbliższy piątek, 11 maja, do sprzedaży trafi dodatek do jednej z najlepszych gier cRPG wszech czasów - The Elder Scrolls IV: Oblivion.

08.05.2007
15:02
Rozrywka Blog
REKLAMA

Zgodnie z oczekiwaniami graczy, Shivering Isles wydane zostanie w podwójnej wersji językowej (do wyboru - oryginalnej angielskiej lub polskiej wersji z napisami) i cenie 79,90 złotych.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Shivering Isles został przygotowany przez firmę-legendę - Bethesda Softworks, która zasłynęła w branży gier komputerowych produkcją jednej z najpopularniejszych serii gier cRPG - The Elder Scrolls. Nadchodzący dodatek przetłumaczony został na język polski przez ten sam zespół, który opracował podstawową wersję gry - doskonale ocenioną m.in. przez największy, polski magazyn o grach komputerowych - CD Action (ocena lokalizacji 9/10). Lokalizacja dodatku stworzonego przez Bethesda Softworks była ogromnym wyzwaniem - przetłumaczono około 650 stron tekstu i ponad 9 500 nowych linii dialogowych. Dla porównania, w podstawowej wersji gry było ich około 18 000, co oznacza, że The Shivering Isles jest prawdziwie ogromną przygodą dla wszystkich fanów serii The Elder Scrolls.

CYTATY I OCENY GRY:

Ogromny, złożony świat Obliviona stał się jeszcze większy, a gra z dobrej, robi się jeszcze lepsza."
Play
ocena 9/10

"Godne polecenia."
onet.pl
ocena 8/10

"Porządnie wykonany, duży dodatek."
"Trudno się nie ekscytować tym, co niesie z sobą Shivering Isles."
"Ten dodatek musi zarządzić. Zarządzić skalą, nowatorstwem, klimatem, cóż tu więcej mówić."
GRY-OnLine

REKLAMA

"Miłośnicy gry dostaną wreszcie pierwszy, długo wyczekiwany i wymodlony, dodatek."
GameRanking

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA